İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.02 tarihli İkizler burcu yorumu

Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı zorluklarla karşılaşıp bunları yeneceksiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. İhtiyatlı davranacaksınız ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Yapacağınız işlerde başkalarının fikirlerini sorup çevrenizdeki kişilere danışabilirsiniz. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz.

Aşk:

Duygusal hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve genel olarak keyifli bir gün sizi bekliyor. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Sizde etki bırakacak biriyle tanışabilirsiniz. İlgi alanlarınız gelişiyor ve birden fazla konuya ilgi duyabilirsiniz. Duygusal konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

İş:

Kendinizi kontrol etme isteğinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Bazı önemli işleriniz bugün halledebileceksiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu konuda tutarlı davranacaksınız. Üzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğini haberler gelebilir ve olumlu gelişmeler olabilir. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda kendinizi rahat etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeyi başaracaksınız. Yeni kazançlar getirici düşünceler geliştirebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygularınız dengeleniyor ve kendinizi duygusal anlamda iyi hissedeceksiniz. Küçük ve hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çatışmalara girmemelisiniz. Onları yaptıkları her hareketten anlam çıkartmanız size yorucu gelebilir. Bulunduğunuz ortamlarda, kendi tarzınızı ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün çelişkiler içinde kalmak istemiyorsanız, çevrenize müdahale etmekten sakınmalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sabrınızı zorlayan durumlara hazır olun. Ýkili ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren kararlar devrede.

Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir. Taşınma ya da yer değişikliği türünde durumlar da söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkıyor. Sabah saatlerindeki iletişimde olduğunuz kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bu durum sizi uğraştırabilir. Dengeniz bozulabilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Akşam saatlerinde sosyal konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Saklı bilgiler, teknoloji ve alışılmışın dışındaki farklı konular ilginizi çekecek. Skandal olarak nitelenebilecek durumlar ortaya çıkabilir, dikkat!

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iletişim ve haberleşmeden yana fırsatlarınız sözkonusu olacak ve beklediğiniz haberleri alabileceksiniz. Yakın çevre, kardeşleriniz ve sevdiğiniz insanlarla görüşmeler yapabilir, iş görüşmelerine gidebilir, seyahat edebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde hassaslıklara açık olabilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde partnerinizin hayatındaki olaylar da önem kazanabilir. Arada denge kurmalısınız.