İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.03 tarihli İkizler burcu yorumu

Genel olarak içi dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. İç dünyanızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bir konuda taviz vermek zorunda kalabilirsiniz ve bu sizi çok rahatsız edecektir. Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.

Aşk:

Duygusal olarak çeşitli heyecanlar yaşayabilirsiniz ve iç dünyanızda çelişkiler ortaya çıkabilir. Aşk yaşamınıza ilişkin bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınızda ihmalkarlıklar olabilir ve bu aranızda çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilecektir. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

İş:

İş yaşamınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunlar sandığınız kadar önemli olmayacaktır. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda biraz daha hassas ve esnek olmaya çalışmalısınız. Günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacaktır ancak bu konuda yenilikler yapmakta zorlanabilirsiniz. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bunlar kararlı davranışlar sergilemeniz durumunda geçici sorunlar olacaktır. İş yaşamınızda yeni bir karar almanız doğru olmayacaktır.

Para:

Maddi konularda çeşitli kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve genelde gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayacaktır. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Olayların gelişimi yeterince hızlı olmayabilir. Kesin bir karar almadan önce biraz daha beklemeli ve sonuçları iyi değerlendirmelisiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çatışmalara girmemelisiniz. Onları yaptıkları her hareketten anlam çıkartmanız size yorucu gelebilir. Bulunduğunuz ortamlarda, kendi tarzınızı ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün çelişkiler içinde kalmak istemiyorsanız, çevrenize müdahale etmekten sakınmalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sabrınızı zorlayan durumlara hazır olun. Ýkili ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren kararlar devrede.

Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir. Taşınma ya da yer değişikliği türünde durumlar da söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Bugün işlerinizde sıkışmalar olsa da iyimserliğiniz devam edecek. Uğraştığınız konuları sonuca bağlayamayabilirsiniz. Gün içinde uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İşlerinizdeki eksiklikleri tamamlamak için uygun bir gün.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenize candan davranacaksınız. İş arkadaşlarınız bu tepkileriniz karşısında mahcup olacaklar.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iletişim ve haberleşmeden yana fırsatlarınız sözkonusu olacak ve beklediğiniz haberleri alabileceksiniz. Yakın çevre, kardeşleriniz ve sevdiğiniz insanlarla görüşmeler yapabilir, iş görüşmelerine gidebilir, seyahat edebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde hassaslıklara açık olabilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde partnerinizin hayatındaki olaylar da önem kazanabilir. Arada denge kurmalısınız.