İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli İkizler burcu yorumu

Günlük yaşamınızda planladığınız bir şekilde devam edebileceksiniz ve gelişmeler beklentilerinizle doğru orantılı olacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve sizi strese sokacak faaliyetlerden kaçınmalısınız. Detaylar sizin için önem kazanıyor ve çevrenizdeki insanlara eleştirel tutumlar gösterebilirsiniz. Kişisel gayretlerinizde genel olarak bir artış olacaktır ancak girişimde bulunmak için doğru bir günde olmayacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda sakin bir gün geçireceksiniz ve yeniliklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla daha önceden yaptığınız bazı planları uygulamaya koyabilirsiniz. Duygularınızı samimi olarak ifade etmekte zorlanacaksınız ve daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Bazı yeni düşünceleriniz varsa bir süre daha ertelemelisiniz.

İş:

İş yaşamınızda günlük rutin işlerinizi devam ettireceğiniz ve bu konuların üzerine yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu gerilimler konuların üzerine konsantre olmanınızı da zorlaştıracaktır. Bugün sizinle ilgili olmayan konulara yardım maksadıyla bile olsa karışmamaya çalışmalısınız. Küçük görünen konular ilerleyen saatlerde önemli sorunlar yaşamanızla sonuçlanabilir.

Para:

Maddi konularda daha çok hesaplı olmayı tercih edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlarla karşılaşabileceksiniz ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Para evinizde yaşadığınız sorunlar yüzünden canınız sıkılabilir. Bugün, maddi konularla ilgili gelişimleri takip etmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin sizden destek beklemeleri; sorumluluk duygularınızın yoğun bir şekilde artmasına neden olabilir Bugün, çevreniz tarafından yönlendirilebilirsiniz dikkatli olun.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Oldukça duygusal ve romantik etkiler altındasınız, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkinizde veya arkadaşlıklarınızda duygu dolu saatler geçirebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı işlerinize daha ciddi bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konuların gündeminize gelmesi söz konusu olabilir. Ailenizle ilgili konularda yorucu zamanlar yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlacı koşullar oluşmasından kaçınmalısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ve ılımlı olmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde yakın çevre ve kardeşlerinize zaman ayırabilir, görüşme ve buluşmalarda yer alabilir, seyahat edebilir, ilişkilerinizde kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabilir, evinizdeki işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konularınız, para işleriniz devreye girebilir. Özel hayatınızda anlayışlı olmak size zor gelirken, iletişimsel konularda daha anlayışlı adımlar atacaksınız. İsteklerinizi gözden geçirmelisiniz.