İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.07 tarihli İkizler burcu yorumu

Kendinizi güçlü ve iyi hissederek güne başlayacaksınız. Sürdürdüğünüz işler veya belirlediğiniz ihtiyaçlar ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz fakat sisteminiz ile ilgili değişiklikleri yapmak size zor gelebilir. Ancak ani değişiklikler ve sizin hesaplamadığınız bazı gelişmeler sonucunda kendinizi değişen olayların içinde bulabilirsiniz. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve içinizden yükselen özgürlük ihtiyacı davranışlarınıza yansıyor. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için sürprizler zamanı...

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinize vakit ayırmak, biraz eğlenmek veya dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak; beklentiler de yoğunlaşabilir. Önceliği sizden istenenlere verirseniz bunları hızlıca tamamlama şansınız olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yaşamın felsefi yönüne dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olan biten her şeyden bir anlam çıkarabilir, kendi içinizde değerlendirmeler yapabilir, neden sonuç ilişkileri kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkarken, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olacaktır. Çevrenizdeki kişilerle maddi ve manevi güzel işbirlikleri kuracaksınız. Uzun süredir planladığınız birçok işi yürürlüğe koymanız için tüm nedenler ortadan kalkıyor. Davranışlarınızı etkileyen ve yönlendirebilen çevre etkenlerin kendi lehinize çevirebileceksiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da iş birlikleri içerisine girebilirsiniz.

Bu tür hareketlerde bulunmadan önce detaycı düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal konular, kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar var. Duygu ve düşünceleriniz arasında iyi bir denge kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Dönüş... Finansal açıdan güçlü bir gün yaşayacaksınız gibi görünseniz de yatırımlarınızda oldukça dikkatli olmalısınız. Kartınız size pek şans vaad etmiyor maalesef.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek finansal konular ve aşk hayatınızda, ilişkilerinizde iletişim konusunda kendinizi yeterince ifade edemediğinizi düşünebilir, karşılıklı yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde aşk hayatınızda görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz, ancak özel yaşamınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde pozitif duygularda kalmalı, ufak şeyleri problem etmemelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz. Yapacağınız planlar yüzünüzü güldürebilir. Kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedecek, her işin altından kalkmasını başaracaksınız.