İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.22 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün Yaz gündönümü ve Merkür sizin burcunuzda geri gidiyor. Eski arkadaşlarınız, yarım kalmış işleriniz aklınıza gelebilir. Ayrıca projelerinizi gerçekleştirmek için ne yapmanız gerektiği üzerinde düşünmek için uygun zaman. Özellikle öğle saatlerinde isteklerinize odaklanırsanız, sorularınızın cevabı ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü gün dönümü öğle saatlerinde meydana gelecek. Yani Güneş_in burç değiştirdiği vakit... Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve eski günleri hatırlayabilirsiniz. Eviniz, çocuklar ve çözülmesi gereken problemler ile ilgilenebilirsiniz ve ilginç çözümler çıkabilir.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Evinizi ilgilendiren maddi konular üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı şartlar oldukça karmaşık görünebilir ama dikkatinizi yoğunlaştırırsanız bunların içinden çıkma yollarını kolayca bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Mevkiinizin sahip olduğundan daha büyük bir inisiyatif kullanıp, sorumluluğunu alacağınız bir karar vermeniz gerekebilir. Doğru yol seçecek yeterliliğe sahipsiniz; kendinize güvenin ve bir problemi çözen kişi olma fırsatını kaçırmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde bazı fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Bazı önerilerin sizin için önemli değerlendirmelere neden olacağından emin olabilirsiniz. Sonuç sizin lehinize gelişecek. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konular umduğunuz gibi gitmeyebilir veya bazı olaylar sandığınız gibi olmayabilir(sesinin kötülüğünden şikayet eden arkadaşın albüm çıkartması, haftaya size randevu veren doktorun Ankara’ya taşınması v.b).

Ne kadar akılcı olursanız o kadar az şaşırırsınız. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ailevi konular sizi geçmişe götürebilir. Güven arayışı içine girebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Çevresel değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz olaylara yön vermenizi kolaylaştıracaktır. Emlak ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi konuları plana almanız gerekiyor. Vurdumduymaz davranırsanız yakın gelecekte sıkıntılı bir konuya dönüşebilir parasal durumunuz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sezgileriniz, enerjiniz ve ruhsallık alanınız öncelikli olarak vurgulanırken, anlamlı rüyalar görebilir, dinlenmek için sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle bulunmayı tercih edebilir, enerji çalışmalarından faydalanabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle kadınlar ve anne ile ilgili yersiz endişelere kapılabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevre faktörlerinizde önemli değişimler yaşanırken, bu deneyimi kendi yaşantınıza aktarmak size mutluluk verebilir. Aile hayatınızda yapılması gerekenler vaktinizi alacak.