İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.06.23 tarihli İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Fakat çeşitli geziler veya brunch organizasyonları çok hoşunuza gidebilir. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, duygularınızın değişmesine yardımcı olacak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli davetler ve teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu arada bazı fikirleriniz değişiyor ancak iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki kişileri inceleyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Davranışları sorgulayabilir ve bunların arkasındaki düşüncelerin ne olduğunu görmeye çalışabilirsiniz. Fazla derine inmeyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Eğer maddi konularda hamleler planlayacak veya kararlar alacaksanız, çok dikkatli olmanız gerekecektir. Detaylara dikkat edin ve idealist girişimlerden kaçının.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Bugün, eğlenceli ortamlarda bulunacak ve yeni aşkların zeminini oluşturacaksınız. Duysal yönlerinize uygun kişilerle tanışma imkanı bulacaksınız. Kalbi dolu olanlar, partnerleriyle ortak sosyal aktiviteler içinde olacaklardır.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Planlarda yapılması gereken değişikliklere tepki vermek yerine, değişikliklere ve akışa uygun davranmaya çalışırsanız, bu değişikliklerin olumsuzlukları değil, aslında belli şansları simgelediğini görebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eski konular gündeme gelebilir. Bu durum aile içinde huzursuzluğa neden olabilir. Konuşmalarınızla karşınızdakileri daha fazla öfkelendirmemeye özen göstermelisiniz. İç sesinizi dinlemeye çalışın. Gün içinde hatalı değerlendirmelere karşı dikkatli olmakta fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha özenli yaklaşmalısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şimdiye kadar ilgi göstermediğiniz konular karşınıza çıkabilir. Bu konular aslında sizin için çok faydalı. Sadece biraz dikkatinizi verip düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde yapmanız gereken işler konusunda daha fazla çaba sarf edip, yorulabilirsiniz. İş hayatınızda ve ilişkilerinizde daha sakin ve sabırlı olmanız gereken bugün, dinlenmeye vakit ayırmanız faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda gözünüzü açık tutmalı ve net olmayan koşulların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Çalışıyorsanız enerjiniz düşük olabilir. Plan yaparken gerçekçi olmalısınız.