İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.04 tarihli İkizler burcu yorumu

Eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Hem kendinizle ilgilenebilir, hem de yakınlarınıza ilgi gösterebilirsiniz. Bugün ilişkilerinizi güçlendirecek, aramak isteyip de ihmal ettiğiniz dostlarınızı arayacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınız sizi arayabilir ve birlikte yapacağınız organizasyonlar eğlenceli geçebilir. Üstelik projelerinizi anlatabilir ve beklediğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Rahat ve iyimser tavrınız, hem karşı cinsi, hem de dostlarınızı etkileyecek. Sempatik ve neşeli tavrınızla isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sağlığınızla ilgili uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Diş bakımı yaptırmak veya bir spor tesisine üye olmak günün konuları arasına girebilir. Bir tedavi için de ilgili sağlık kurumundan gün alabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızda size destek olan elemanlarınızdan veya alt kadronuzdan kişilerle iletişimde kalabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, arka planda bazı işleri tamamlayarak yükünüzü hafifletebilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlişkilerinizi geliştirmek, iletişim halinde olduğunuz çevreleri genişletmek için uygun zamanlardasınız.

Ancak, size çok fazla yararı dokunmayacak ilişkilerden ya da gönüllü olarak kabul edeceğiniz görevlerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Keyifli ve yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Düşünsel açıdan yeni fikirlere, görüşlere açıksınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Takıntılı biri değilsiniz. Fakat bugün çevrenizdeki olaylar kayıtsız kalamıyorsunuz. Aklınız yine karışık. Çevrenizdekilere olumlu bakmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konuları devreye girecek. Sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilir veya ortak planlarınız üzerinden gününüzü yönlendirebilirsiniz. Çevrenizden yardım alacaksınız.