İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.05 tarihli İkizler burcu yorumu

Karşılaştığınız kişilerin söz ve davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin ve araştırın. Sevdiklerinize danışabilirsiniz ve güçlü dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için aceleci davranmayın. Gün içinde beklediğiniz gelişmeler olacak ve moraliniz yükselecek. Gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmasa bile moralinizi yükseltecek şekilde olabilir ancak sizin de bunu anlamanız gerekiyor. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yapıcı ve olumlu davranmayı başarabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz.. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu içinizden ne yapmak geliyorsa o alana yönelmenizde fayda var.

Astrolojiyle ilgilenmek, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşları görmek, yeni mobilyalar için araştırma yapmak v.b hangisini isterseniz, hayat sizin! Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Genel olarak olumlu koşulların olduğu bir gündesiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve paylaşım içerisinde olmak güzel.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız mühür... Bugün çevrenizdeki insanlara karşı biraz agresif davranışta bulunduğunuz gözlerden kaçmıyor. Evli olan İkizler üyeleri eşlerinin kalbini kırabilir gibi. Lütfen dikkat...

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda sizi mutlu eden görüşmeler yapabilir, kendinizi ve enerjinizi yüksek performansla sergileyeceğiniz aktiviteler ve görüşmelerde yer alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkileriniz ve özel hayatınızda olası problemli konuların üzerine gitmemelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iletişim halinde olacağınız kişilerle konuşmalarınız hızlanabilir. Onlardan alacağınız destekle coşkulu bir şekilde, şevkle ve biraz da abartılı adımlarla ilerleyebilirsiniz.İKİZLER BURCU 4 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUYakın çevrenizle, akrabalarınızla ya da kardeşlerinizle olan iletişiminiz harika olabilir. İletişim, satış, pazarlama ya da reklama dayalı bir işiniz varsa keyiflendirici görüşmeler içinde olabilirsiniz.İKİZLER BURCU 3 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUOrtaklaşa para konuları devreye girecek. Sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilir veya ortak planlarınız üzerinden gününüzü yönlendirebilirsiniz. Çevrenizden yardım alacaksınız.İKİZLER BURCU 2 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBu dolunayla beraber ortaklaşa para konularınıza odaklanabilirsiniz. Ödemeleriniz artabilir veya ortaya çıkabilir. Sosyal ortamlarda beklenmedik aktiviteler sizi heyecanlandıracak.