İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.07 tarihli İkizler burcu yorumu

Ani değişiklikler ve beklenmedik gelişmelerin meydana geldiği bir dönem. Ancak olaylara bakış açınız değişiyor. Eski düşünceleriniz ile şimdi olayları değerlendirme şekliniz çok başka olabilir ve bunun farkına varabilirsiniz. Kayıplar ve kazançları aynı zamanda yaşamanız mümkün. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca çevre gezileri ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz ve ilişkilerinizi sıcak hale getirebilirsiniz. Seyahatler ve tatil programları yapabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Uzaklarda gerçekleşen olayların etkilerinin nasıl hızla size geldiğini görüp şaşırabilirsiniz. Güzel gelişmeler, sizinle de alakalı olduklarından, bazı hayallere kapılmanıza da neden olabilir. İlk önce her şeyin netleşmesini bekleyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Haftaya yaymış olduğunuz rutin işlerinizi, önümüzdeki günler için yapılan önemli bir program nedeniyle bugün halletmek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı çalışıp tüm işlerinizi bitirin, ileriki günlerde zamana sıkışmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel faktörleri kendi lehinize kullanacağınız bir gün. Farklı fikirlerden yola çıkarak, kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapacaksınız. Bugün, öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli iş birlikleri oluşturulması ya da anlaşmalar düzenlenmesi konusunda liderliği ele almanız gerekebilir. Diğer kişilerin duygusal iniş çıkışlarını beklememek veya olayları diğerlerinin insafına bırakmamak elinizi güçlendirebilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cüzdanınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mesleki başarılarınız söz konusu olduğunda hırslarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Sonuç elde etmeden bırakmak istemediğiniz şeyler olabilir.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş görüşmelerinizde ve iş hayatınızda muazzam olumlu etkiler alırken, finansal konularda destek görebilir, iş hayatınızdaki sorunları çözümleyebilirsiniz. Ruhsal ve mental motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir zamandasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde rahat ve düşünceli yaklaşımlarınızla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda karşılaşacağınız değişik koşulların işinize yarayacağını bilmelisiniz.