İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.08 tarihli İkizler burcu yorumu

Biraz huzursuz ve karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetleyeceksiniz. Aslında çılgın ve ilginç kişiler dikkatinizi çekecek ve etkileneceksiniz. İçinizden çok farklı istekler yükselebilir. Fakat aklınız ile hareket edeceksiniz ve dikkatinizi yakınlarınıza odaklayacaksınız. İletişim trafiğiniz hareketleniyor ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki uyumu güçlendirmenin yanında, birlikte geçirdiğiniz vakti daha renkli kılacak aktivitelere de yönelebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün uzun vadeli planlarınızı detaylı biçimde dile getirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan, bunların beklediğiniz etkiyi yaratmaları için sunumlarınızı başka bir güne ertelemeniz daha faydalı olabilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşündüğünüz her şeyi, tecrübelerinizle pekiştirerek planlıyorsunuz. Bugün çalışmalarınızda, arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliğinin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Açık fikirli idealist ve yapıcı olmaları sizin için çok önemli. Şartlarınızı zorlamak adına başlattığınız çalışmalardan olumlu sonuçlar alacaksınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı girişimlerinizin istediğiniz gibi ilerleyeceğine dair ipuçları yüzünü gösterebilir. Ancak, bu alanda ilerlemeye karar vermeden önce, bu girişiminizin diğer istek veya en önemlisi ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağı konusunu da düşünmelisiniz.

Özellikle yaratıcılığınızı kullanabilir durumda olmanız önem taşıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda. Otorite konumundaki veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler özellikle dikkat gerektirebilir. Güneş ve Pluton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini, patlayıcı ve çatışmacı başlığında ele alınabilecek durumları akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir. Ýnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz. Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kolayca risk alabilirsiniz. Ticari konularda daha girişken olacağınız zamanlar var. Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı tartışmalar olabilir. Aldığınız sorumluluklarınız için alternatif planlar yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Boşluk... Yaklaşımlarınız biraz bencil. Kendinizi ön planda tutmak istercesine hareket ediyorsunuz. Oysa içgüdüsel olarak böyle bir karaktere sahip değilsiniz. Sizde hırs yok.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda başarılı görüşmeler yapabilir özellikle finansal konularda beklediklerinizi alabilirsiniz. İlişkilerinizde derinlik ve bağlanma ihtiyacınızın arttığı bir gündesiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Zorlandığınız maddi konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.