İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.09 tarihli İkizler burcu yorumu

Biraz huzursuz ve karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetleyeceksiniz. Aslında çılgın ve ilginç kişiler dikkatinizi çekecek ve etkileneceksiniz. İçinizden çok farklı istekler yükselebilir. Fakat aklınız ile hareket edeceksiniz ve dikkatinizi yakınlarınıza odaklayacaksınız. İletişim trafiğiniz hareketleniyor ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sağlığınızla ilgili uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Diş bakımı yaptırmak veya bir spor tesisine üye olmak günün konuları arasına girebilir. Bir tedavi için de ilgili sağlık kurumundan gün alabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızda size destek olan elemanlarınızdan veya alt kadronuzdan kişilerle iletişimde kalabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, arka planda bazı işleri tamamlayarak yükünüzü hafifletebilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay'ın konumu, yeni tanışacağınız kişiler hakkında karar vermeden önce temkinli hareket etmeniz gerektiğini vurguluyor. Sistemli düşünceler içindesiniz. Mesleki konularda, isteklerinizde belli bir disiplin söz konusu olacak ve kendinizi uzun vadeli görüşmelere hazırlamalı, sorumluluk duygunuzda artışlara dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ailenizi veya arkadaşlarınızı memnun edebilmek için kendi istek ve ihtiyaçlarınızı arka plana atıyorsunuz.

Her ne kadar başkalarına yardımcı olabilmek sizi de mutlu etse de, arka plana atılan ihtiyaçlar sıkıntı yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde şanslı koşullar söz konusu. Hareketli bir gündeminiz olabilir. Gün içinde eğitimlere katılabilirsiniz. Gelecek yönünde kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. İlerleyen zamanlarda alışverişe çıkabilirsiniz. Dostlarınızla programlar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Takıntılı biri değilsiniz. Fakat bugün çevrenizdeki olaylar kayıtsız kalamıyorsunuz. Aklınız yine karışık. Çevrenizdekilere olumlu bakmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkiler ve yakın dostluklarınıza odaklanabilir, ilişkilerinizi geliştirebilir ve yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. Aileniz ve patronlarınızla ilişkilerinizde daha sabırlı olmanız gereken bir zamandasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. İşinizdeki idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.