İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.12 tarihli İkizler burcu yorumu

Bazı karışıklıklar olabilir fakat projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız ve konusunda uzman olan kişiler ile görüşeceksiniz. Çeşitli seminerler ve eğitim programlarına katılabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz veya organizasyonlara davet edilebilirsiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz işlerin dışında çok farklı konulara ilgi duyabilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İletişim trafiğiniz hareketli olacak. Bu arada işler yavaş gelişebilir fakat kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bugün olumsuz düşüncelere kapılmamalısınız. Aklınızı ne kurcalıyorsa yakın çevrenize açın ve onlarla bu konuları tartışın. Kabuğunuza çekilme eğilimine direnin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gün içerisinde, rutin işlerinizi daha farklı bir plana oturtmak veya farklı şekilde bölümlemek üzerinde düşünebilirsiniz. Bazı günlük işlerin ertelenmesine yol açacak bir program oluşturmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür'den değişik etkiler alıyorsunuz. Bugün maddesel konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla veya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal ve toplumsal yaşantınızla ilgili kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün. Planlarınızda uçuk davranmaktan vazgeçmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler deneme fırsatını kaçırmamalısınız. Yaratıcılığınız ve huzurlu ruh haliniz sizi daha iyi yerlere taşıyabilir.

Bugünlerde öğrendiğiniz şeyler sunabileceğiniz şeyleri daha geniş topluluklara ulaştırmanız için olanak sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel önceliklerinizi iyi planlayın. Tek başına da kalsanız çok şey yapabileceğiniz bir gündesiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SPORA ihtiyacınız var. Hiç bir şey yapamasanız bile günlük yürüme mesafenizi uzatın yada bulunduğunuz ortamda egzersiz yapın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizin ve yakınlarınızın birtakım sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aktif ve ön planda olmanız gereken bir gün olacak. Hızlı ve düşüncesizce davranmanız duygusal abartılara neden olabilir. Kafa karışıklıkları ve duygusal dalgalanmalara dikkat edin.İKİZLER BURCU 11 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUHızlı akan hayat trafiğiniz, duygularınızdaki sessizlik ve içinizdeki yalnızlık hissiyle örtüşmeyebilir. Etrafınıza bu durumu çok fazla yansıtmayacaksınız. Vaktinizi yakın çevrenize harcamanız, enerjinizi onlara yöneltmeniz sizi huzurlu kılabilir.İKİZLER BURCU 10 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBelki sıcaklardan, belki çok çalışmaktan bugün üzerinizde bir parça da olsa isteksizlik görülebilir. Duygularınızı sadece yakın çevrenizdekilere veya sevdiğiniz insana karşı gösteriyor olacaksınız. Maddi konularda seçenekleriniz artıyor.İKİZLER BURCU 9 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUİş alanlarınızda kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. İşinizdeki idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.