İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.16 tarihli İkizler burcu yorumu

Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları, geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Ekip çalışmaları yaparken heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve çeşitli organizasyonlara katılmak, keyfinizi yerine getirecek. Farklı ortamlar ve değişik insanlar ile tanışabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Keyifli sosyal ortamlara davet edilebilirsiniz ancak bu, size, masraflı bir gün de geçirtebilir. Para nedeniyle kendinizi eğlenceden mahrum etmeyin ama bütçenizi de göz önünde bulundurun.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün, aradığınız bir hizmet veya destek elemanını bulabilirsiniz. Başvuranlarla yapacağınız görüşmeler sonunda birden fazla adayınız olduğunu görmeniz mümkündür.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz. Her şeyi mantık süzgecinden geçirdiğiniz için, hata yapma olasılığınız son derece zayıf. Sadece, hızlı hareket ederken, önemli olan detayları gözden kaçırabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür, ikna kabiliyetinizi sayesinde bir çok engeli kolay bir şekilde aşacağınızı söylüyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşı tarafa adil ve eşit oynamanın erdemlerini anlatma konusunda ısrarcı olsanız bile, kimse sizi dinlemeyebilir.

Dolayısıyla, biraz zaman kazanmanızda ve tartışmaları başka bir güne ertelemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden ötürü kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Gizli kalan konular gündeminize gelebilir. Baş etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. İlerleyen saatlerde rahatlamak için arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkinizde veya aile içerisinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Biraz gergin geçebilir gününüz. Ama zaman geçtikçe her şey yoluna girecek.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayacağınız, ilişkilerinizde duygusal taraflarınızın baskın olacağı, aile bireyleri ve patronlarınızdan destek görerek iş hayatınızdaki görüşmelerin olumlu geçeceği, özel yaşamınızda partnerinize sevginizi çok daha yoğun olarak hissettireceğiniz bir enerji sözkonusu olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda güç çekişmelerine açık bir gün. Sevdiklerinizle veya iş yaptıklarınızla para tartışmasına girmemeye çalışın. Ödemelerinizde sorun yaşıyorsanız enerjinizi çözüme yöneltin.