İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.23 tarihli İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. İlginç gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş istekleriniz uyanabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önce hissetmediğiniz kadar cesur bir tavır sergileyebilirsiniz. Ayrıca olaylara bakış açınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve böylece her zaman olduğundan daha rahat davranacaksınız. Gelişmeler beklediğiniz yönde olabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay çevresel ilişkilerinizde değişimlere neden olabilir. Bazı dostlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dikkatli kullanmamız gereken bir gün. Önemli iş anlaşmaları yapmak için uygun dönemlerden biri. Fikir çatışmaları yaşayarak kendi düşüncelerinizi ve şartlarınızı karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Elinizdeki işlere odaklanmanız ve mizahi, dedikodusal ya da sizi kötü gösterebilecek her tür konuşmadan uzak durabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz.

Sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde keyif aldığınız konularla ilgili yeni şeyler planlayabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek size keyif verecektir. Aşkla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Güzel şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere daha sakin yaklaşmanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda eğlenceli programlar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konularla ilgileneceksiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler kriz yaratabilir.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca hızlı, hareketli ve temposu yüksek bir zamanda bulunurken, hem özel hayatınız hem de iş hayatınızda enerjinizi en iyi şekilde ortaya koyarak, görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebileceğiniz bir enerji sözkonusu olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki maddi konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi karara bağlayabilir, bu alanda işlerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Kalıcı işleriniz için bu tarihlerde harekete geçmenizde yarar var.İKİZLER BURCU 20 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUKendinizi ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bugün, evinizde ve aile ortamlarınızda kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizde istikrarınız tam olacak.İKİZLER BURCU 19 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBayramın son gününde, sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan iletişiminizde farklı tepkiler verebilirsiniz. Kendi para durumunuza odaklandığınız bu günlerde, ortaklaşa para konuları veya harcamaları sizi zorlayabilir.İKİZLER BURCU 18 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUYakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, kısa vadeli planlarınızı bugün etkili bir şekilde devreye sokabilirsiniz. Tanıdığınız ve samimiyette olduğunuz insanlarla olan ilişkileriniz daha da güzelleşecek. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.