İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.25 tarihli İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde farklı bir gerilim ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat endişeleriniz uzun sürmeyecek ve olaylara iyimser açıdan bakacaksınız. Kaygılarınızı dağıtan farklı bir hal hissedebilirsiniz ve böylece dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayabilirsiniz. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Farklı öğretiler ve ilginç konular size çekici gelebilir ve eğlenceli ortamlara girebilirsiniz. Ayrıca yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz veya daha önce size zor gelen uzun seyahatlere çıkmak için hevesli olabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bugün içinize çekilme eğiliminde olsanız da, çevreden alacağınız davetleri kabul edin. Tanışma şansınız olan kişiler, yaşamınızda önemli değişiklikleri gündeme getirmeye başlayabilirler.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Zihninizde tartıp durduğunuz konuları artık iş çevrenizdeki kişilere açın ve değerlendirmeleriniz birlikte yapın. Ele aldığınız planlarınıza, ileriki günlerde önemli eklemeler yapabilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün sizi anlamak mümkün değil. Düşüncelerinizi gizlerken, farklı hesaplar yapıyorsunuz. Yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde olsanız bile, son anda kendinize özgün davranmak istiyorsunuz. Mantıklı olmanızın yan sıra sezgileriniz her konuda size yardımcı. Çevrenizi sınamak istemeniz en doğal hakkınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýstediğinizi almak için bilgi ve tecrübelerinizin faydasını görebilirsiniz, ama mantığı elden bırakmayın.

Bugün veya hafta sonu, bazı durumları farklı şekilde yönetmeye ya da yönlendirmeye çalışmak güvenebileceğinizi düşündüğünüz kişilerin ters tepkilerini toplamanıza neden olabilir. Belli anlaşmalarınızı veya hayatınızdaki olayları başkalarıyla payşamamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün oldukça hareketli ama meşgulsünüz. Sorumluluklarınızı iyi planlamaya bakın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal işlerinizi kolayca halledebileceğiniz ancak ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye ihtiyacınız olan bir zaman dilimindesiniz. Bu süreçte anlamlı rüyalar görebilir, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından maksimum fayda sağlayabilirsiniz

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu birkaç gün boyunca, iş ve hizmet konuları daha fazla ilginizi çekebilir. Tamamlamanız gereken işleriniz sizi zorlayabilir. İş hayatınızda sezgilerinizle hareket etmenin tam zamanı.