İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.07.29 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanların sizden beklentileri yerine getirmek için gösterdiğiniz çaba ana konu olabilir. Bazı insanlar, hesapta olmayan bir yükümlülüğü yerine getirmenizi de isteyebilirler.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün sorumluluklarınızla ilgili konularda bazı fikirler üretmek isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayıramazsanız da üzülmeyin; bugün bulacağınız fikirler ileride size oldukça büyük faydalar sağlayacaktır.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız. İkilem yaşatacak bu durumlardan istediğiniz gibi sonuç alacaksınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýnatçı davranmanız veya bazı fikirlerinizin doğruluğu konusunda ısrarcı olmanız durumunda, karşı tarafın inadı ve kendi fikirleri konusunda sizden daha fazla ısrarcı olması durumuyla baş etmeniz gerekebilir.

Fikir çatışmalarına zemin hazırlamamak lazım. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde tepkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Dengede kalmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sizi uğraştıran durumlara karşı özen göstermelisiniz. Öğleden sonraki zamanlarda daha akıcı koşullar söz konusu. Akşam dostlarınızla birlikte paylaşımda bulunmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mücadele etmek yerine teslim olmayı seçiyorsunuz. Sizden daha büyük sorunlarla mücadele eden insanları aklınıza getirin ve lütfen pes etmeyin.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda görüşmeler yapabilir, beklediğiniz haberleri alabilir, yakın çevrenizin desteğini görebilirsiniz. İnternet sitesi düzenleme, seyahatler ve eğitimlerden yana fırsatlarınızın olduğu, pozitif bir gündesiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda daha fazla sosyal olmalısınız. Değişik ortamlardan ve arkadaş gruplarından fayda sağlayabilirsiniz. Kafanızdaki kuşkulardan uzaklaşmak için ailenize sığınabilirsiniz.