İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.08.13 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz ve yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar teknolojisi ve iletişim araçları ile ilgili araştırmalar yapabilir, eski bilgilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni bilgiler, özgür ortamlar ve yaratıcı kişiler dikkatinizi çekiyor. Böylece bazı karışıklıkları çözmek için alternatif çözümler bulabilirsiniz ve yapıcı tavrınız ile hem çevrenizin, hem de karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik sürpriz gelişmelerin meydana geldiği bir dönem ve isteğiniz yüksek olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İnsanların beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İnsanların beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bireysel insiyatiflerinizin yanında, işbirliği ve uyum konuları önemsiz kalıyor. Mutluluklar sizi gelip bulacak. Partnerinizle ilgili olarak; hırslarınızda, tutkularınızda bir azalma ve duraksama göze çarpıyor. Her ikinizde, ortak yaşamınızda çelişki içinde olduğunuz konuları daha objektif değerlendirmeli, duygusal süreçlerinizdeki aksayan bölümleri mercek altına almalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Beklenmedik teklifler ya da beklenmedik kişilerden gelen öneri ya da davetler söz konusu olabilir.

Teklif veya önerileri dikkatle gözden geçirip, eğer gerçekten istiyorsanız, birkaç pürüzü sonradan halledecek şekilde kabul etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Gelecek beklentileriniz için planlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinizin akışını rahatlatabilirsiniz. Dernekteki işlerinizi toparlamak için zaman bulabilirsiniz. Bugün özgün konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Bireyselliğiniz ön plana çıkabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir yakınınıza çokça vakit ayırmanız gerekebilir. İlginizi esirgemeyin. Hayatınızda çıkarmanız gereken insanlar varken buna cesaret edemiyorsunuz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca beklediğiniz son derece sevindirici haberleri alabilir, seyahat edebilir, sosyal ortamlarda yer alabilir hukuksal işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni tekliflere açık olduğunuz bugün, devam eden ilişkilerinizde birlikte romantik tatil planları yapabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim halinde olacağınız kişilerle, sosyal ortamlarda güzel planlar içinde olabilirsiniz. İş koşullarınız veya aile büyüklerinizden bir tanesi, ailevi meselelerde sizi yanlış yönlendirebilir.