İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.09.05 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Gelişmeleri gözden geçirebilir ve isteklerinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yabancılarla ilişkilerinizde yeni gelişmeler meydana gelebilir. Özellikle bulunduğunuz ortamda karşılaşacağınız kişileri çok fazla inceleyebilirsiniz. Bu arada şansınızı fazla sorgulamayın ve karar vermek için aceleci davranmayın. Dikkatiniz yükseliyor. Böylece karmaşık duygularınızı aklınız ile denetleyebilirsiniz ve arkadaşlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan iletişim sorunlarını çözebilir, iş arkadaşlarınız ile iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sevdiklerinizle sosyal ortamlara girebilir veya eğlence faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanat aktivitelerine katılmanız veya keyifli bir seyahat için planlamalar yapmanız da ihtimal dahilindedir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşleriniz hızla yoğunlaşabilir ve çalışma temponuzu artırmak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar da aynı şekilde koşuşturmaca içinde kalabilirler. İşbirliğine yönelmeniz herkes için faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda ilerleme ve büyüme sağlayabileceğiniz günlerdesiniz. Hayallerinizin gerçek olmasını istiyorsanız, aralarından seçim yapmalı ve gerçeğe dönüşmesi için bazı adımlar atmalısınız.

Şanslar mevcut! Kendinizi hafife alarak zaman kaybetmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim ’ce! …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir gündesiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle de daha rahat ilerleme kaydedebilirsiniz. Öğleden sonra hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerde daha yorucu koşullar oluşabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Bilim... Bugün sevdiklerinizi kıskanıyor ve başkaları ile paylaşmak istemiyorsunuz. Oysa dostlarınız bu duruma alınabilir. Kendinizle barışın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İletişim, görüşmeler ve yakın çevreyle ilişkiler konusunda beklentinizin tam karşılanamayabileceği bir gün olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılabilir, görüşme ve toplantılarda yer alabilir, bu süreçte yeni teklif ve fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süreli seyahatlere çıkabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iş sorumluluklarınızla uğraşmak üzerinizde ağırlık yaratabilir. Öğleden sonra kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Aile hayatınızdaki güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.