İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.09.08 tarihli İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar dikkatinizi dağıtabilir ve sevdikleriniz ile ilgili bazı kaygılarınız açığa çıkabilir. Duygusal ve alıngan olabilirsiniz fakat şanslısınız ve arkadaşlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Kaygılardan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstermelisiniz. Eski dostlarınızla karşılaşabilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki uyumu güçlendirmenin yanında, birlikte geçirdiğiniz vakti daha renkli kılacak aktivitelere de yönelebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün uzun vadeli planlarınızı detaylı biçimde dile getirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan, bunların beklediğiniz etkiyi yaratmaları için sunumlarınızı başka bir güne ertelemeniz daha faydalı olabilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda net fikirlere sahipsiniz, mükemmelliği yakalamak için çıtayı yüksek tutuyor ve çevrenizdeki kişilerden, iş birlikçilerinizden veya ekip arkadaşlarınızdan da bunu bekliyorsunuz.

Ancak, biraz daha esnek olmanız bu kişilerle ilişkilerinizi rahatlatacağı için, diğer konuların da daha rahat akmasını sağlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konuların ön plana çıktığı bir gün. Duygusal olabiliriz. Sabah saatleri dualar etmek, spritüel konularla ilgilenmek veya manevi çalışmalar yapmak için uygundur. Rüyalarda artış olabilir. Gün genelinde ise, iletişim kurmak zor olabilir, tartışmalı ortamlardan ve fikir çatışmalarından uzak durmakta fayda var. Provokatif kişiler, kin, nefret ve öfke duyguları da söz konusu olabilir gün içerisinde, ama haftanın geçen haftadan yayılan olumlu atmosferden de etki alacağı da düşünülürse, yazılanlar hafif şekilde kendini gösterecektir. Akşam saatlerinden itibaren ise, ilişkilerde uyumu yakalayabilir, işimizi, kariyerimizi, toplum içerisindeki duruşumuzu ilgilendiren konularda olumlu görüşmeler yapabiliriz. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yaptığınız planlarda değişiklik olabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Sorumlu olduğunuz konularda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız alanlarda daha başarılı olacağınız bir gündesiniz. Akşam saatlerinde mücadeleci tavrınızı ortaya koyacak olaylar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

NEGATİF duygularınızın sizi esir almasın izin vermemelisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür somut olaylarla ilgilenmenizi sağlayacak.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınıza veya çocuk oluşumlarınıza yönelik harcamalarınızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bugün, beraber iş yaptığınız insanlara duygusal olarak yardım etmek isteyebilirsiniz.