İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.11.28 tarihli İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Parasal ihtiyaçlarınızın artması yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Veya yapılması gereken işleriniz ile ilgili ortaya çıkan aksaklıklar yüzünden tahammülsüz ve sabırsız olabilirsiniz. Bu arada alıştığınız işleri fazla düşünmeden sürdürmeye devam edeceksiniz. İş veya çeşitli amaçlarla yapacağınız seyahatler bir taraftan keyif verecek, öte yandan yorgunluk hissetmenize neden olacak. Kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin. Özellikle uykunuza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Gün içinde karşılaşacağınız sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın. İlişkilerinizde yeni şeylerin farkındalığına varabilirsiniz. Kimi zaman tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı anlatmak daha kolay.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akıllı bir o kadar da güven verici bir kişiliğe sahipsiniz. İş arkadaşlarınıza yardım etmeyi seviyorsunuz. Bugün bazı dostlarınız da size yardım edecek.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile ilişkileriniz, ev ve yerleşime ait konular ile ikili ilişkilerinizde dengeyi sağlamakta zorlanabilir, tatminsizlik ve memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde ilişkilerle ilgili olumlu haberler, sevgi dolu görüşmeler, duygusal paylaşımlar ve beklediğiniz haberlerin gelmesi gibi olumlu etkiler sunan bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda duygularınızı abartmaya meyilli olacaksınız. Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz şu sıralar çok önemli ve bazen bu sorumluluklardan sıkıldığınızı hissediyorsunuz.