İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.12.03 tarihli İkizler burcu yorumu

Rüyalar, vizyonlar, hayaller ve ideallerinizi değiştirecek güçlü duygular ile güne başlayacaksınız. Kaygılardan uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Karşılaştığınız olaylar dikkatinizi dağıtabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve ilginç çözümler üretmenize yardımcı olacak. Aslında kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz ve böylece rahatlayabilirsiniz ve kaygılardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Bugün yeni girişimlerde bulunmak için aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri izleyin.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Sabah saatlerinde küçük aksilikler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu saatler geçirebilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Bazı konularda iç sesinizi dinlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde kendinizi duygusal açıdan yorgun hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Alfa... Bugün yeni başlangıçlar mümkün. Bazı konularda arzularınız bir hayli fazla. Ancak enerjinizi doğru yerde harcamalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İletişim, görüşmeler ve yakın çevreyle ilişkiler konusunda beklentinizin tam karşılanamayabileceği bir gün olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılabilir, görüşme ve toplantılarda yer alabilir, bu süreçte yeni teklif ve fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süreli seyahatlere çıkabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinize yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Kendinize vakit ayırmak isterken başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İnsanlardan onay almak sizin için çok önemli.