İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2015.12.22 tarihli İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve isteklerinizi ortaya koymak için heyecanlı bir tavır içine gireceksiniz. Hareket halinde olmak ve ilginç kişiler ile tanışmak sizi heyecanlandıracak. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler farklı boyutlar kazanıyor. Bu arada isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve kendinizi her zaman olduğundan daha özgür hissedeceksiniz. Bu akşam meydana gelen Kış Gündönümünde eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul saati ile 19:11 de Güneş Oğlak Burcuna geçiş yapacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki kişileri inceleyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Davranışları sorgulayabilir ve bunların arkasındaki düşüncelerin ne olduğunu görmeye çalışabilirsiniz. Fazla derine inmeyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Eğer maddi konularda hamleler planlayacak veya kararlar alacaksanız, çok dikkatli olmanız gerekecektir. Detaylara dikkat edin ve idealist girişimlerden kaçının.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün planladığınız işlerde elinizde olmayan nedenlerden dolayı aksaklıklar olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar, kararlar için uygun bir günde değilsiniz. Bazı konuları tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Gün içinde daha içinize kapanık olabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ev veya işte büyük değişime hazırlık yaparcasına coşku dolusunuz. Ancak bu değişim mali durumunuzu haddinden fazla sarsabilir. Bütçenize dikkat edin.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün ruhsal olarak son derece mutlu hissedeceğiniz, aile yaşamınız ve sevdiklerinizle keyifli ve mutlu zaman geçirerek, olası problemleri giderip, ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, evinizle ilgili yapacağınız olası değişiklikleri destekleyen pozitif bir zamandasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş, 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkaracak. Bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz.