İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2016.04.01 tarihli İkizler burcu yorumu

Keyifli ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile hareket halinde olmak size iyi gelecek ve endişeleriniz dağılacak. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve dikkatinizi dağıtan kişilerden ve olaylardan uzak durun. Gün içinde karşılaşacağınız farklı çevreler ve ilginç kişiler ilginizi çekecek ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Böylece fikirlerinizin özgürleştiğini hissedebilirsiniz. Ancak yine de aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Bu nedenle tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Uzaklarda gerçekleşen olayların etkilerinin nasıl hızla size geldiğini görüp şaşırabilirsiniz. Güzel gelişmeler, sizinle de alakalı olduklarından, bazı hayallere kapılmanıza da neden olabilir. İlk önce her şeyin netleşmesini bekleyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Haftaya yaymış olduğunuz rutin işlerinizi, önümüzdeki günler için yapılan önemli bir program nedeniyle bugün halletmek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı çalışıp tüm işlerinizi bitirin, ileriki günlerde zamana sıkışmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerindeki programlarınızda değişiklikler olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizi planlayıp, detaylandırmak isteyebilirsiniz. Esnek olmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi alanlardaki beklentileriniz karşılanabilir çünkü para, alım satım ve yeni gelirler konusunda son derece olumlu fırsatlarınız olacak. Çok keyifli geçireceğiniz bugün, gökyüzündeki iyileştirici etkiler, size görünür görünmez yerlerde yardım eli uzatarak hayal ve beklentilerinizin gerçekleşmesi için yeni kapılar aralıyor olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sıra dışı bir gün geçirebilirsiniz. Kafanıza göre hareket etmek isteyecek, arkadaşlarınızla plan yapacaksınız. Duygularınızdaki zenginlik sizi ilginç kılabilir. Önemli konuşmalara açıksınız.