İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

2016.04.03 tarihli İkizler burcu yorumu

Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz ve özellikle ekip çalışmaları yaparken ortaya çıkan anlaşmazlıklar kafanızı karıştırabilir. Tartışmalardan uzak durun ve fikirlerinizi herkese anlatmayın. Dostlarınız ile ilişkileriniz sıcak olacak ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. Ancak konu hakkında fikri olmayan kişileri ikna etmeye çalışmayın ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında konuşmak yerine yapılması gereken işleri doğru yaparak kendinizi gösterebilirsiniz. Yaşam enerjiniz yüksek ve enerjinizi yapıcı bir biçimde ortaya koyacaksınız. Gelişmeler yavaş olsa bile sizin yapıcı ve çözümleyici tavrınız, güçlü kişileri etkileyecek.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sağlığınızla ilgili uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Diş bakımı yaptırmak veya bir spor tesisine üye olmak günün konuları arasına girebilir. Bir tedavi için de ilgili sağlık kurumundan gün alabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızda size destek olan elemanlarınızdan veya alt kadronuzdan kişilerle iletişimde kalabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, arka planda bazı işleri tamamlayarak yükünüzü hafifletebilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay Saka burcunda ilerlerken önemli konular ve yeni adımlar içerisindesiniz. Kişisel konularda hareketsiz kalmayacaksınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ailenize sımsıkı bağlı olduğunuzu kanıtlamak uğruna birçok fedakarlıklarda bulundunuz. Bunu kanıtlamanız gerekmiyor. Rutin işlerinize dönmelisiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlar, seyahat veya eğitim konularınız öne çıkmaya başlayacak. Uzaklardan alacağınız haberler kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir. Çevrenize karşı iş bitiricisiniz.