İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

21.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün dikkatinizi çalışmalarınıza odaklayacaksınız. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracak ve geleceğe yönelik büyük projeler yapacaksınız. Güçlü ve kararlı tutumunuz ile çevrenizi etkileyebilir, özellikle yaratıcı ve farklı bilgiye sahip olan kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları şans olarak değerlendirmeniz mümkün. Sürpriz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ancak kaygılardan uzak durun ve şüpheci bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Keyifli sosyal ortamlara davet edilebilirsiniz ancak bu, size, masraflı bir gün de geçirtebilir. Para nedeniyle kendinizi eğlenceden mahrum etmeyin ama bütçenizi de göz önünde bulundurun.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün, aradığınız bir hizmet veya destek elemanını bulabilirsiniz. Başvuranlarla yapacağınız görüşmeler sonunda birden fazla adayınız olduğunu görmeniz mümkündür.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal enerjinizde yükselmeler söz konusu. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, kazançlarınız konusunda ütopik düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor. İş birliğime ihtiyacınız var. Sorgulayacağınız konularda ne denli haklı olduğunuzu düşünmeli ve gerekli çabalarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu geliştirmenizi veya yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak planlarınızı uygulama şansı bulabilirsiniz.

Ancak, yine de şüpheci olmanızda ve bazı konuları onaylamadan önce araştırmalar yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başak burcundaki Ay’ın Satürn’le olumlu açısı ve Güneş Satürn olumlu görünümü bugün ve hafta genelinde, uzun vadeli konularda başarı şansını ve bu yönlü girişimleri arttırabilir. Bu hafta boyunca, uzun vadeli ilişkiler veya uzun vadeli adımlar gündeme gelebilir. Ciddi iş görüşmeleri yapmak, resmi kurum ve kuruluşlarla, yaşca büyük veya otorite konumundaki kişilerle görüşmek için uygun bir süreçte olacağız. Hedeflerimize odaklanabiliriz. Dolayısıyla, sabah saatlerinde oluşabilecek belli belirsiz kararsızlıkların, isteksizliklerin, endişe veya dalgınlıkların güne olumsuz başlamanıza neden olmasına izin vermeyin. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmişe ait konuların içine girmemeye özen gösterin. Emlak işlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde akıcı temalar söz konusu. Önemli kararlar alacağınız zamanlar olabilir. Emin olamadığınız konularda iç sesiniz size yol gösterecektir. Akşam saatlerinde sevdiğiniz insanlarla plan yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için doğru bir strateji üzerinde ilerliyorsunuz. Bu durum sizi daha güçlü ve özgüvenli kılıyor. Davranışlarınızla da oldukça ilgi topluyorsunuz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ruhsallık, hayal gücü, rüyalar ve yaratım alanınız vurgulandığı için, hayatınızda olmasını istediğiniz durumlar ve konularla ilgili kendinize göre dua, meditasyon ve niyetlerde bulunmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle sakin ortamlarda yer almak ve paylaşımlarınızı güçlendirmek için ideal bir enerji hakim olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki maddi konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi karara bağlayabilir, bu alanda işlerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Kalıcı işleriniz için bu tarihlerde harekete geçmenizde yarar var.İKİZLER BURCU 20 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUKendinizi ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bugün, evinizde ve aile ortamlarınızda kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizde istikrarınız tam olacak.İKİZLER BURCU 19 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBayramın son gününde, sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan iletişiminizde farklı tepkiler verebilirsiniz. Kendi para durumunuza odaklandığınız bu günlerde, ortaklaşa para konuları veya harcamaları sizi zorlayabilir.İKİZLER BURCU 18 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUYakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, kısa vadeli planlarınızı bugün etkili bir şekilde devreye sokabilirsiniz. Tanıdığınız ve samimiyette olduğunuz insanlarla olan ilişkileriniz daha da güzelleşecek. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.