İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

23.04.2016 tarihli İkizler burcu yorumu

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Karşılaştığınız bazı olaylar ve kişiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve bazı kaygılarınız ortaya çıkabilir. Endişelerinizi sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Yanıltıcı durumlar, kayıplar ve daha önce kaybettiğiniz her ne var ise, bunları gözden geçirebilirsiniz. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin ve kaygılardan uzaklaşın. Gün içinde yaratıcılık gerektiren konularda çalışma yapanlar ve evrensel amaçlara hizmet eden kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Evinizi ilgilendiren maddi konular üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı şartlar oldukça karmaşık görünebilir ama dikkatinizi yoğunlaştırırsanız bunların içinden çıkma yollarını kolayca bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Mevkiinizin sahip olduğundan daha büyük bir inisiyatif kullanıp, sorumluluğunu alacağınız bir karar vermeniz gerekebilir. Doğru yol seçecek yeterliliğe sahipsiniz; kendinize güvenin ve bir problemi çözen kişi olma fırsatını kaçırmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda tamamlanmalar olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. İlgilendiğiniz konular sizi yorabilir. Eşinizle ilgili konular anlık değişikliklere neden olabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinize zaman ayırmak için uygun bir gündesiniz. Yakın dost çevrenizde sizinle zaman geçirenler bir hayli neşeli ve mutlu görünüyor.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde partneriniz, dostlarınızla ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki iletişiminizde daha fazla çaba ve mücadeleye ihtiyacınız varken, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için, geçmişten gelen olası borçlar sizi meşgul edebilirken, büyük parasal konulara girmemeli, kredi çekmek için başka bir günü tercih etmelisiniz. İlişkilerinizde ve iş hayatınızda size zarar veren insanları görmeye başlayabilir, ilişkilerinizde buna istinaden belirli yol ayrımlarına gelebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hem sağlıkla hem de işle ilgili konularda önemli sonuçlara açık olacaksınız. Beklenmedik yerlerde özellikle de arkadaş ortamlarınızda değişik türden ilişkiler dikkatinizi çekebilir.