İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

23.08.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizde bazı karışıklıklar olabilir. Eski bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir veya çocukluk aşkınız ile karşılaşmış olabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Bu arada fikirlerinizin ve duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. İsteklerinizi sözler yerine davranışlarınız ile anlatırsanız daha başarılı olacaksınız. Yoksa sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Bu arada iletişim araçları ile ilgili ortaya çıkan karışıklıklar ilginç durumlara neden olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler, sizin için oldukça sevindirici olacaktır. Orijinal fikirli kişilerden hoşlanıyorsunuz. Partnerinizle macera hissi yaşamak istiyor ve birlikte yeni ve ortak kararlar alıyorsunuz. Fikir ayrılıklarına düşmek istemiyorsanız, seçeceğiniz konuların aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendi işinizi kendiniz yapmalısınız. Ekip çalışmaları ya da başkalarının yardımları kendi başınıza halledebileceğiniz işlerin yavaşlaması veya karışması anlamına gelebilir ya da aşırı tepkiler veren veya sizi yanlış yönlendiren kişilerle karşılaşabilirsin

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sağlık ve düzen konularına biraz daha dikkatle yaklaşın. Tamamlanması gereken durumlar var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Herkes sizi çok seviyor. Arkadaşlarınız ve çevreniz tarafından beğeniliyorsunuz. İş hayatınızda oldukça başarılısınız. Sevdiğiniz herkesi hatırlıyor ve onlarla yakından ilgileniyorsunuz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kalabalık ortamlarda yer alabilir, sevdiklerinize, yakın çevrenize zaman ayırabilirsiniz. Bu zaman diliminde iş ve özel yaşamınızda görüşmelerinizde muazzam sonuçlar elde edebilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iş hayatınızın sorumlulukları yakın çevrenizdeki insanlarla birtakım anlaşmazlıklar yaşamanıza neden olabilir. Sinirlerinize hâkim olmanızda yarar var. Sağlığınıza ve yakın çevrenizdeki insanların da sağlık durumlarına çok dikkat etmelisiniz.