İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Fakat çeşitli geziler veya brunch organizasyonları çok hoşunuza gidebilir. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, duygularınızın değişmesine yardımcı olacak. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve dostlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli davetler ve teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu arada bazı fikirleriniz değişiyor ancak iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Maddi konularla ilgilenebileceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı harcamaları gereksiz bulabilir ve bütçenizden çıkartabilirsiniz. Kazandığınız para ile biraz birikim yapma düşüncesi hakim olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gelecekle ilgili hayaller kurabilirsiniz. Bu hayalleri gerçekleştirmek için parasal konulara yaklaşımınızı değiştirmeniz, kariyerinizde daha farklı hamleler yapmanız mümkündür. Yeni bir yöne ilerlemeyi düşünüyor olabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sorumluluğunuz en iyi şekilde yaşayan bir kişi olarak, yaşantınızla ilgili yeni bir arayış içine girmiş bulunuyorsunuz… Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için, yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Alış veriş zevkiniz sizi biraz zorlayacaktır.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi başlıklı konularda koşuşturmaların arttğı günler.

Özellikle, ayın son günlerinde, bazı kişileri ikna etmek için manipulatif yollar deneme niyetinde olabilirsiniz. Ancak, yeterince sempatik ve ‘’hayır’’ denmesi zor birisi olduğunuz düşünülürse, dürüst olmanız durumunda insanlar size zaten onay vereceklerdir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Keyif aldığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Ailevi konular sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkilemler yaşayabilirsiniz bugün. Duygularınızla değil mantığınızla hareket etmelisiniz. İsabetli kararlar alarak bu durumdan çıkmaya bakın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam bir destek alırken, hayal ettiğiniz bir görüşmeyi yapabilir, bulunduğunuz her ortamda yaydığınız sevgi ve aşk enerjisi ile dikkat çeken ve beğenilen kişi olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Paraya dayalı işlerinize ve maddi kazanımlarınıza yönelik çabalarınızın artış göstereceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mars harcatmayı sevdiğinden, özel hayatınıza dayalı harcamalarınız da gündeminizde olabilir. Aşırıya kaçmadan harcama yapmaya özen gösterin.