İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

24.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. İlginç gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş istekleriniz uyanabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önce hissetmediğiniz kadar cesur bir tavır sergileyebilirsiniz. Ayrıca olaylara bakış açınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve böylece her zaman olduğundan daha rahat davranacaksınız. Gelişmeler beklediğiniz yönde olabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Özel yaşamınızdaki kişilere karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda bulunabileceği bir gündesiniz. Birçok işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama insanlar özverinizden etkileneceklerdir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay çevresel ilişkilerinizde değişimlere neden olabilir. Bazı dostlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dikkatli kullanmamız gereken bir gün. Önemli iş anlaşmaları yapmak için uygun dönemlerden biri. Fikir çatışmaları yaşayarak kendi düşüncelerinizi ve şartlarınızı karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önerileriniz, davetler veya yapacağınız teklifler geri çevrilmeyecektir.

Dolayısıyla, tüm sempatikliğinizi ve çekiciliğinizi kullanıp isteklerinizin gerçekleştirilmesi bekleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerine kadar bazılarımız ufak tefek huzursuzluklar veya münakaşalar yaşamış olsa da, gün genelinde, yeni enerjiler, günün renkli, hareketli ve eğlence arayışıyla geçeceğine işaret ediyor. Aslan burcuna geçen Merkür daha esprili, dikkat çekici ve neşeli diyaloglara olanak tanıyacağı için abartmamamız koşuluyla birbirimizi etkilememiz ve memnun etmemiz daha kolay olacaktır. Güneş ve Merkür kavuşumu enerjimizi eğlenceye, aşka veya yaratıcılık gerektiren iş ve aktivitelere yönlendireceğimizin ve hatta bu alanlarda bazı olanak ve fırsatlara rastlayabileceğimizin işareti. Doğru değerlendirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde hareketli bir gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Yakın çevrenizle ilgili gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fazla çatışma içinde olmamaya özen gösterin. Dedikodulara kulak asmamanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda sezgilerinize daha fazla güvenebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mücadele gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz. Fakat isteklerinizin yarattığı gerilimi mantıklı davranarak yönetebilirsiniz. Duygusallığı bırakın.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca hızlı, hareketli ve temposu yüksek bir zamanda bulunurken, hem özel hayatınız hem de iş hayatınızda enerjinizi en iyi şekilde ortaya koyarak, görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebileceğiniz bir enerji sözkonusu olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu birkaç gün boyunca, iş ve hizmet konuları daha fazla ilginizi çekebilir. Tamamlamanız gereken işleriniz sizi zorlayabilir. İş hayatınızda sezgilerinizle hareket etmenin tam zamanı.