İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

25.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Kafanız karışık olabilir ve yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklamanız zor olabilir. Fakat farklı fikirleri olan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve böylece dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşabilirsiniz. Veya kafanızı karıştıran konulara farklı çözümler bulabilirsiniz. Bu arada tartışma ortamlarından uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmayın. Çünkü yanlış anlamalar olabilir. Dosyalar, evraklar ve faturalar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkatinizi yükseltin. Kaybettiğinizi düşündüğünüz evrakları bulabilirsiniz veya önünüzde duran dosya veya anahtarı başka yerlerde arayabilirsiniz. Sürprizler, düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Maddi konularla ilgilenebileceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı harcamaları gereksiz bulabilir ve bütçenizden çıkartabilirsiniz. Kazandığınız para ile biraz birikim yapma düşüncesi hakim olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gelecekle ilgili hayaller kurabilirsiniz. Bu hayalleri gerçekleştirmek için parasal konulara yaklaşımınızı değiştirmeniz, kariyerinizde daha farklı hamleler yapmanız mümkündür. Yeni bir yöne ilerlemeyi düşünüyor olabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sorumluluğunuz en iyi şekilde yaşayan bir kişi olarak, yaşantınızla ilgili yeni bir arayış içine girmiş bulunuyorsunuz… Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için, yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Alış veriş zevkiniz sizi biraz zorlayacaktır.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi başlıklı konularda koşuşturmaların arttğı günler.

Özellikle, ayın son günlerinde, bazı kişileri ikna etmek için manipulatif yollar deneme niyetinde olabilirsiniz. Ancak, yeterince sempatik ve ‘’hayır’’ denmesi zor birisi olduğunuz düşünülürse, dürüst olmanız durumunda insanlar size zaten onay vereceklerdir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yoğun bir haberleşme içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sohbet etmek size iyi gelecektir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yepyeni hedeflere kilitleneceksiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam bir destek alırken, hayal ettiğiniz bir görüşmeyi yapabilir, bulunduğunuz her ortamda yaydığınız sevgi ve aşk enerjisi ile dikkat çeken ve beğenilen kişi olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Paraya dayalı işlerinize ve maddi kazanımlarınıza yönelik çabalarınızın artış göstereceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mars harcatmayı sevdiğinden, özel hayatınıza dayalı harcamalarınız da gündeminizde olabilir. Aşırıya kaçmadan harcama yapmaya özen gösterin.