İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde farklı bir gerilim ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat endişeleriniz uzun sürmeyecek ve olaylara iyimser açıdan bakacaksınız. Kaygılarınızı dağıtan farklı bir hal hissedebilirsiniz ve böylece dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayabilirsiniz. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Farklı öğretiler ve ilginç konular size çekici gelebilir ve eğlenceli ortamlara girebilirsiniz. Ayrıca yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz veya daha önce size zor gelen uzun seyahatlere çıkmak için hevesli olabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yaşamın felsefi yönüne dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olan biten her şeyden bir anlam çıkarabilir, kendi içinizde değerlendirmeler yapabilir, neden sonuç ilişkileri kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yaşamın felsefi yönüne dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olan biten her şeyden bir anlam çıkarabilir, kendi içinizde değerlendirmeler yapabilir, neden sonuç ilişkileri kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün sizi anlamak mümkün değil. Düşüncelerinizi gizlerken, farklı hesaplar yapıyorsunuz. Yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde olsanız bile, son anda kendinize özgün davranmak istiyorsunuz. Mantıklı olmanızın yan sıra sezgileriniz her konuda size yardımcı. Çevrenizi sınamak istemeniz en doğal hakkınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ticari, maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde risk alma eğiliminiz yüksek.

Beklenmedik gelişmeler olması durumunda mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Ani tepkilerden ve ani kararlardan uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zaman alan işler var. Ancak öğleden sonra karşınıza çıkabilecek öneriler düşüncelerinizi değiştirebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YERİNE getirilmeyen sözler veya sorumluluklar ilişkinize zarar verebilir. Fikir ayrılıkları duygu dünyanızda değişiklikler yaratacak.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal işlerinizi kolayca halledebileceğiniz ancak ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye ihtiyacınız olan bir zaman dilimindesiniz. Bu süreçte anlamlı rüyalar görebilir, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından maksimum fayda sağlayabilirsiniz

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün gerilemesine başlayacak olan Venüs, aile hayatınızdaki çözülmemiş duygusal konuları hayatınıza taşıyacak. 31 Temmuz’dan eylül başına kadar, akrabalarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.