İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Eskiden istediğiniz fakat daha sonra unuttuğunuz her ne var ise, şimdi tekrar karşınıza çıkabilir. Böylece dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayabilirsiniz ve eski projelerinizi güncelleyebilirsiniz. Bu arada arkadaşlarınız ve yakınlarınıza gösterdiğiniz ilginin bir kısmını sevdiğinize gösterirseniz, aranızdaki yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca kendinize sakladığınız duygularınızı şimdi anlatabilirsiniz fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Uzaklarda gerçekleşen olayların etkilerinin nasıl hızla size geldiğini görüp şaşırabilirsiniz. Güzel gelişmeler, sizinle de alakalı olduklarından, bazı hayallere kapılmanıza da neden olabilir. İlk önce her şeyin netleşmesini bekleyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Haftaya yaymış olduğunuz rutin işlerinizi, önümüzdeki günler için yapılan önemli bir program nedeniyle bugün halletmek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı çalışıp tüm işlerinizi bitirin, ileriki günlerde zamana sıkışmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi her zaman vurgulamaktan yanasınız. Ay'ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinize güçlü bağlarla bağlanmanızı sağlarken, yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan, ilişki ya da projelerin bambaşka bir yöne gidebileceği ya da sürpriz gelişmelere veya değişikliklere açık olduğu günlerdesiniz.

Dolayısıyla, her şeyden emin olarak hareket etmemenizde ve gereken kontrolleri yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz yorgunluk ama aynı zamanda verimli olabileceğiniz imkanlar da var. Hafta sonu olmasına karşın birden çok şeyle uğraşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Örtünme... Duygusal konuşma tarzınız çevrenizdeki kişileri çok fazla etkilemeye başladı. İçinizde yatan sevginizi artık dışa yansıtma zamanı. Olumlu bir gün.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte ev sahibi olabilir, ailenize finansal anlamda destek olabilir ve aynı şekilde onların maddi manevi desteğini görebilir, kişisel yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyerek para kazanabilir, kazançlarınızda artış yaşayabilir ve kariyeriniz açısından güzel bir teklifle karşılaşabilir, iş hayatınızda çıkış yakalayabilirsiniz. Yeni ay anında etkinleşen Uranüs Mars karşıtı, çocuklarınızın sağlığı ile ilgili gelişmeleri vurgulayabilirken, özel yaşamınızda sorunlu devam eden bir ilişkiniz varsa, spekülatif aşk ilişkilerine, aldatmalara ve ayrılıklara sebebiyet verebilecektir.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Maddi konularda güzel ve sevindirici gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bu aralar akraba, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz güzelleşiyor. Alacağınız destek sizi mutlu edebilir.