İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sevdiklerinizle sosyal ortamlara girebilir veya eğlence faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanat aktivitelerine katılmanız veya keyifli bir seyahat için planlamalar yapmanız da ihtimal dahilindedir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşleriniz hızla yoğunlaşabilir ve çalışma temponuzu artırmak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar da aynı şekilde koşuşturmaca içinde kalabilirler. İşbirliğine yönelmeniz herkes için faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz. Evrensel bir derinliğe sahip olduğunuz için, çevrenizde anlaşılmaz bir tablo çiziyorsunuz. Bugün yakın yollardan alacağınız haberlere şaşırmamalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýstek ve ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için baskı kurma eğiliminde olabilirsiniz.

Ancak, bu durumda hiç beklemediğiniz bir an da ya da hiç beklemediğiniz şekilde köşeye sıkıştırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Dengede kalmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sabah saatlerinde koşulları algılamakta zorlanabilirsiniz. Hata yapma olasılığınız artabilir. İlerleyen zamanlarda açık düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda uğraştıran durumlar söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mantığınızla duygularınızın çakışacağı bir gün. Dolayısıyla gergin olabilirsiniz. Yalnız kalıp düşünün. Anlık mutluluklardan kaçınmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizdeki iletişim konusunda bir konu hakkında konuşurken ne diyeceğinizi iki kere düşünmeniz ve özellikle öfkelenme konusunda aceleci olmamanız faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri ve iletişimle ilgili problemlere açık bir günden geçmektesiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Farklı insanlarla bir araya gelme ve sosyal çevrenizden yararlanma konusunda gözden kaçırdığınız olayları analiz etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Kariyer hayatınızda değişmesi gerekenleri gözden kaçırmayın.İKİZLER BURCU 25 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBugün gerilemesine başlayacak olan Venüs, aile hayatınızdaki çözülmemiş duygusal konuları hayatınıza taşıyacak. 31 Temmuz’dan eylül başına kadar, akrabalarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.İKİZLER BURCU 24 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBu birkaç gün boyunca, iş ve hizmet konuları daha fazla ilginizi çekebilir. Tamamlamanız gereken işleriniz sizi zorlayabilir. İş hayatınızda sezgilerinizle hareket etmenin tam zamanı.