İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

29.06.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Tuhaf sezgileriniz olabilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Güzel hayaller kurabilirsiniz fakat yakınlarınız ile ilgili endişeleriniz de olabilir. Kaygılarınızı çevrenize yansıtmaktan kaçının ve özellikle maddi kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. İsteklerinizi ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat şimdilik kendinize saklasanız daha iyi olacak. Yanılgılar ile fazla ilgilenmeyin ve dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Çünkü isteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve idealleriniz tamamen değişebilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bazı kişiler sizi yoracak taleplerde bulunsalar da, bu kişilere verdiğiniz değer nedeniyle şikayet etmeyeceksiniz. Kendilerine önemli bir iyilik yapıp bundan dolayı da keyifli olabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bazı kişiler sizi yoracak taleplerde bulunsalar da, bu kişilere verdiğiniz değer nedeniyle şikayet etmeyeceksiniz. Kendilerine önemli bir iyilik yapıp bundan dolayı da keyifli olabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün, toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan, ilişki ya da projelerin bambaşka bir yöne gidebileceği ya da sürpriz gelişmelere veya değişikliklere açık olduğu günlerdesiniz.

Dolayısıyla, her şeyden emin olarak hareket etmemenizde ve gereken kontrolleri yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebileceğiniz zamanlar var. Karşınızdaki insanlarla uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Sizi uğraştırabilecek olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklerinizi gidermek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hiçbir zaman olmadığınız kadar sabırlı davranacaksınız. Özgürleşmek için dayanılmaz arzular duysanız bile temkinli davranmayı tercih edeceksiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevrenize, arkadaşlarınıza ve kardeşlerinize vakit ayırabilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızda birçok görüşme gerçekleştirebilir, bu görüşmelerden özellikle öğleden sonraki zaman diliminde maksimum fayda elde edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek haberler alabileceğiniz bir zamandasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer ve iş oluşumlarınız adına şanslı günlerdesiniz. İş sorumluluklarınızı, elde edeceğiniz kazançlarınızla birleş- tirebilir, parasal konularda kendinize yeni yönler çizebilirsiniz.İKİZLER BURCU 27 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUİş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Maddi konularda güzel ve sevindirici gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bu aralar akraba, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz güzelleşiyor. Alacağınız destek sizi mutlu edebilir.İKİZLER BURCU 26 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün hayatı ve sevdiklerinizi algılayış biçiminiz keyifli ve rahat olacak. Sevdiklerinizle sizi geliştirecek ve hayattan daha fazla mutluluk alacağınız planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde hislerinizi onlardan saklamayın, açık olmaya çalışın.İKİZLER BURCU 25 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün sosyal çevrenizdeki birtakım farklı olgular, hayattan alacağınız keyfi bir parça da olsa kısabilir. Özel yaşantınıza odaklandığınız bugün anlık duygusal tepkilerinize dikkat etmelisiniz.