İkizler burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

30.07.2015 tarihli İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sosyal doğası olan bir burç olmanıza rağmen, günün etkileri, insan gruplarından ve kalabalıklardan kendinizi geri çekmenize yol açabilir. Sessiz ve sakin bir köşeye çekilip biraz dinlenmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünü bazı değerlendirme veya düşüncelere ayırmış olabilirsiniz ancak iş hayatıyla ilgili bir haber, sizi bazı kişilerle görüşmeye itebilir. Hızlı bir hamlenin planlanması üzerine görüşme ve tartışmalar ana konu olabilirler.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz... Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz...

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlarda değişiklikler yapması gerekliliği aşikar bir hal alabilir. En azından bazı başlıklarda bazı düzenlemelere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. …

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe içinde olduğunuz konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kriz yaratması olası olaylardan uzak durmanızda fayda var. Finansal konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde iletişimden kaynaklı gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ciddi kararlar almanız gereken zamanlar olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SABİT fikirli olduğunuz zaman, olaylara dar çerçeveden bakıyorsunuz. Bugün kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yayınlanmadı.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklaşa para konuları devreye girecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilir veya ortak planlar yapabilirsiniz.