Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

02.05.2016 tarihli Koç burcu yorumu

Eski isteklerinizi hatırlatan olaylar ile karşılaştığınız bir dönem. Eski aşklar, unutulmuş arzular ortaya çıkabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Sizi zorlayan veya işlerinizi zorlaştıran kişiler ve olaylara karşı tepkili ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu arada aceleci ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat eskiden davrandığınız gibi davranmayacaksınız. İçinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmasa bile atılımcı ve atak tavırlarda bulunmak yerine şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Veya çevrenizdeki kişilere bu izlenimi verebilirsiniz. Bu arada kendinizi fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

İyimser bir gününüzde olabilirsiniz. Bu, ilişkilerinizde genel bir yumuşamayı mümkün kılabilir. Karşılıklı fedakarlıklar ve kişilerin birbirine vereceği destek de günün konuları arasında olacaktır.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yurtdışı bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuk, medya veya yayıncılık alanındaki girişimlerle ilgili haberler gelebilir. Bunlar, beklentilerinizi de daha yükseğe taşıyabilirler.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek hakkında düşünmek ve hayal kurmak açısından hareketli bir gündesiniz. Bu düşüncelerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geçmişte hatalı davrandığınız bir kişi aklınıza gelip kendi kendinizi sorgulayabilirsiniz. Özür dilemek, gönül almak size bir şey kaybettirmeyecektir.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay, aileniz ve güvendiğiniz insanlarla yüzleşmelere sebep olurken, sözlerin incitebileceği bu süreç, birtakım bağları koparıp, özgürleşmenize zemin hazırlıyor. Böylece yaşamınızda kime güveneceğinizi daha rahat gözlemleyeceksiniz. Önerim, bu süreçte ailevi sorunların üzerine fazla gitmemeniz, sözleşme, anlaşma imzalamak için kendinize bir zaman tanımanız ve özellikle yerleşimle ilgili herhangi bir değişiklik yapmamanız olacak.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu ay maddi konulara daha fazla önem vereceksiniz. Daha önce konuşulmuş veya yapılmış işlerinizin mali konularına daha fazla vakit harcayarak işleri düzene sokacaksınız. Maddi konulardaki yardımseverliğiniz bugün size rahatlama hissi verecek.