Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

04.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Ay ın uyumlu açısı, enerjinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Eğitim konuları da ağırlık kazanıyor. Yabancı ortamlara ilgi duyabilir, bu amaçla uzun seyahat planlayabilirsiniz. Özellikle seyahatler, iletişim ve inançlarınız gibi konularında aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemekte güçlük çekebilirsiniz.

Aşk:

İlişkinizde yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli arzuya sahipsiniz. Bugün dış görüntünüz ve kişiliğinizle dikkat çekmek isteyebilir, ve bu konuda partnerinizi etkileyebilirsiniz.

İş:

Bugün iş yerinizde kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Ortak çalışmalardan ve yatırımlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve iş çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz.

Para:

Parasal konular ön plana gelmekte. Son günlerde başlattığınız yenilikleri daha somut hale getirebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirme zamanı.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, tepe evinizde ilerliyor. Üst yöneticilerinizle aranızda güçlü duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu bir aşama olacak. Sizin olaylara katı bir tutum içinde yaklaşmanız, çatışmalara neden olabilir. Aradığınız destek; kariyer aşamasında olan için önemli olabilir. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, bir süredir görüşemediğiniz ya da bir şekilde aranıza mesafe girmiş olan bir kişiyle ilişkinizi düzeltme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ekip çalışmaları için uygun bir gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda daha çok sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak sizin için önemli olabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz işlerde bürokrasiyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. İkili ilişkilerinizde uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıracak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İştahınıza dur demelisiniz. Ne kadar hareketli olursanız olsun düzensiz beslenmeden kaynaklanan sıkıntıların önüne geçmeye çalışın.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde eğlenceli ortamlarda yer alabilir, sportif faaliyetler yapabilir, ikili ilişkilerinizde keyifli iletişim geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma hayatınızla ilgili işlerinizi tamamlayabilir, görüşmeler yapabilir, ev temizliği, dolap düzenleme gibi işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer konularınız üzerine düşmek için ideal bir gün olabilir. Yakın çevrenizle çözmeniz gereken meseleler, iş alanlarınızda stres yaratabilir. Aynı anda birden fazla işle uğraşmanız sizi fazlasıyla yorabilir.