Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün, sağlığınızla ve günlük sorumluluklarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Planlı olmazsanız zararlı çıkabilirsiniz. Gökyüzündeki gerginlik sizin için evle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Günü mücadele ederek geçirebilir, aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Aşk:

Olayların istediğiniz yönde gitmemesi sizi rahatsız edebilir. İlişkiniz için yepyeni düşünceleriniz ve planlarınız olmasına karşın bunları hemen uygulamakta engellerle karşılaşabilirsiniz.

İş:

İşle ilgili öncelikler ve tamamlanması gereken sorumluluklarınız var. Özellikle sabah saatlerinde bu konuda hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek görmeniz muhtemel.

Para:

Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Parasal konularda büyük bir hareketlilik yaşanabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İkili ilişkiler ve ortaklıklar bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, tepe evinizde ilerliyor. Üst yöneticilerinizle aranızda güçlü duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu bir aşama olacak. Sizin olaylara katı bir tutum içinde yaklaşmanız, çatışmalara neden olabilir. Aradığınız destek; kariyer aşamasında olan için önemli olabilir. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, bir süredir görüşemediğiniz ya da bir şekilde aranıza mesafe girmiş olan bir kişiyle ilişkinizi düzeltme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ekip çalışmaları için uygun bir gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda hedeflere ulaşmak için kendinizi daha çok öne atacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Gün içinde ikili ilişkilerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Ortaklı konulara daha fazla dikkat etmeniz gereken süreçler yaşayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İştahınıza dur demelisiniz. Ne kadar hareketli olursanız olsun düzensiz beslenmeden kaynaklanan sıkıntıların önüne geçmeye çalışın.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde eğlenceli ortamlarda yer alabilir, sportif faaliyetler yapabilir, ikili ilişkilerinizde keyifli iletişim geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma hayatınızla ilgili işlerinizi tamamlayabilir, görüşmeler yapabilir, ev temizliği, dolap düzenleme gibi işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer konularınız üzerine düşmek için ideal bir gün olabilir. Yakın çevrenizle çözmeniz gereken meseleler, iş alanlarınızda stres yaratabilir. Aynı anda birden fazla işle uğraşmanız sizi fazlasıyla yorabilir.