Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün karşılaşacağınız güçlü kişiler duygularınızı harekete geçirecek ve hızlı hareket edeceksiniz. Hemen olmasını istediğiniz konular sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve öfkeli bir tavır içine girebilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmayın ve gücünüzü göstermek için kendinizi ve çevrenizi zorlamayın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ancak makul olmanız gerekiyor. Olabileceklerin üzerinde bir beklenti içinde olmak yerine bütçenize ve yapabileceklerinize odaklanırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bugün seyahat projeleri yapabilirsiniz ve girişimde bulunabilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Dinlenmek için ayırmayı düşündüğünüz vakti ailevi sorumluluklarınız alabilir. Yoğunluktan dolayı yapmayı unuttuğunuz bir şeyle bugün ilgilenmeniz gerekebilir. Gecikmiş olabilirsiniz ama anlayışla karşılanacaktır.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Dinlenmek için ayırmayı düşündüğünüz vakti ailevi sorumluluklarınız alabilir. Yoğunluktan dolayı yapmayı unuttuğunuz bir şeyle bugün ilgilenmeniz gerekebilir. Gecikmiş olabilirsiniz ama anlayışla karşılanacaktır.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli kalıpların dışına çıkabileceğiniz veya belli alanlarda rutini yıkabileceğiniz bir hafta sonundasınız.

Diğerlerinin önerilerini bir yere kadar dinleyip, çelişkili durumlara yeni yaklaşımlar getirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Olumlu beklentiler ve daha iyimser bir psikoloji söz konusu. İşbirliklerinden çok şey kazanabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır verdiğiniz mücadeleyi kazandınız artık kutlama yapabilir ve sonra kısa bir tatile çıkabilirsiniz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz ve yakın dostluklarınız odak noktanız iken, keyifli etkinliklerde yer alabilir, özel hayatınızda sizi mutlu eden görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkisi problemli devam edenler için, stres seviyesinin yükselebileceği bir zaman diliminde olacağınız için, problemli konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde en eğlenceli günlerden biri olacak. Sevdiğinizle iletişiminiz güçlenecek. Yakın çevrenizle beraber keyifli planlar içinde olacaksınız.KOÇ BURCU 4 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUBugün, iletişime ve yaratıcılığa dayalı işleriniz için olumlu etkiler altındasınız. Şansınız yüksek olacak. Önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Vaktinizi sosyal ortamlarda harcayabilirsiniz.KOÇ BURCU 3 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUKariyer alanlarınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınızda diğer insanlardan istediğiniz maddi ve manevi yardımı alabileceksiniz. İş ve eğlence arasında gitgelleriniz olabilir.KOÇ BURCU 2 TEMMUZ 2015 BURÇ YORUMUDolunay, iş hayatınızda istediğiniz bazı sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir. İş hayatınızda veya toplum önünde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. İletişime yönelik işlerinizin peşini bırakmayın.