Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

06.02.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Yabancılar ve farklı çevreler ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor. Derinden etkileyici olaylar ile karşılaşmış olabilirsiniz ve duygularınız da derinleşmiş olabilir. Bu arada yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Sürprizler yaşantınızın yönünü değiştirebilir ve hatta istekleriniz de tamamen değişebilir. Güç ve para peşinde olabilirsiniz veya güçlü kişilerin peşinden gidebilirsiniz ancak olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde sabırsızlık hissedebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Seyahatler sizi rahatlatabilir.
 

Koç burcunun bugün genel durumu

Görev ve sorumluluklarınızın gözünüzdeki önemlerinin artacağı bir gün geçirebilirsiniz. Acil olarak yerine getirmeniz gereken, çok vakit alacak bir görev yoksa dinlenmeye de zaman ayırmaya çalışın.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün fazla mükemmeliyetçi düşünmemeye, büyük beklentiler içine girmemeye çalışın. İnsanları olduklarından büyük görmeyin. Onlardan karşılayabilecekleri taleplerde bulunmanız gerekiyor.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir. Bu rahatsızlığınızı gidermek itiyorsanız, aynı tutum tarzınızı sürdüremezsiniz. Rahatsızlığa neden olan şeyleri farklı şekilde ele almanız gerekecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Artistik konularda yaratıcılık veya yaratıcı işlerle uğraşma eğilimimiz fazla. Sabah saatlerinde, ilişkilerimizde daha hassas ve anlayışlı tavırlar sergilememiz gerekiyor. Zira, tartışmalara açık saatler olabilir. Öğle civarı ise, eğer duygularımızdaki coşkuyu ayarlayabilir veya aşırılıklardan uzak durabilirsek kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz. Ancak, haddinden fazla özgüven, koşulları zorlama, aşırı gurur ya da aşırı iyimserlik veya fazla talepkar ya da ısrarcı olmak gün boyu uzlaşma ortamı yakalamayı veya gerçekçi olmayı zorlaştıracaktır. Gerçekçilikten uzak olunması veya aşırı iyimserlik nedeniyle, maddi konuları başka bir gün konuşmak ya da maddi girişimlerde bulunmak için farklı bir gün seçmek daha doğru olabilir. Benden söylemesi Niobe’ce! …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki konular gündeminizi etkileyebilir. Çalışma ortamındaki arkadaşlarınızdan yüksek beklentiler içinde olabilirsiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygusal derinlik içinde olacağınız zamanlar var. Endişe hissine kapılmayın, sakin kalmakta fayda var.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gideceğiniz ortamlara bazı kişilerin dikkatini çekerek, ilginizi farklı konulara kaydırabilirsiniz. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız. Duygularınızda fazla inatçı ve ısrarcınız. Zeki ve akılcı yönlerinizi özgürce kullanmalısınız

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş konusunda güç birlikleri içinde olmak, dayanışmanın faydalarını görmek için elverişli bir gündesiniz. Size göre tecrübesiz gibi görünen birileri ihtiyaçlarınızı giderecek bir beceri sergileyebilir. İstemeyi bilin.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır