Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Koç burcu yorumu

İstekleriniz giderek yükseliyor ve zaman zaman tahammülsüz bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak moralinizin yükseldiği bir dönemde olduğunuz için anlayışlı davranabilir ve geriliminizi sevdiklerinize yansıtmamaya özen gösterebilirsiniz. Enerji fazlanızı seyahat ederek ve fizik güç gerektiren çalışmalar yaparak boşaltabilirsiniz. Ayrıca ev, toprak veya yatırım araçlarıyla ilgilenebilir ve kazanç sağlayacağınız girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz mümkün. Sadece hırslı ve sabırsız bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Olabileceklerden fazlasını istemeyin ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçının. Sağlığınıza özen gösterin.  

Koç burcunun bugün genel durumu

Bugün normale oranla çok daha sessiz ve hareketsiz olabilirsiniz. Tüm boş vakitlerinizi tam anlamıyla dinlenmeye ayırmanız şaşırtıcı olmayacaktır. Çevrenizde hareket istememeniz mümkündür.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün normale oranla çok daha sessiz ve hareketsiz olabilirsiniz. Tüm boş vakitlerinizi tam anlamıyla dinlenmeye ayırmanız şaşırtıcı olmayacaktır. Çevrenizde hareket istememeniz mümkündür.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün değişim ve düşüncelerinizi yenileme konusunda gereken cesareti göstermelisiniz. Yatırım konusunda şanslı bir döneme girmenize rağmen, maddi konularda risklere atılmamalı ve enerjinizi yönlendirme konusunda başkalarınızdan fikir almalısınız. Bu, özellikle güvendiğiniz kişiler olmalıdır. Duygusallığınız size önemli sorunlar yaratabilir.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda tartışma ortamlarına çekilebilirsiniz.

Duygularınızı suistimal eden veya sizi duygusal anlamda yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere teslim olmak yerine, tartışmalardan kaçınmak veya zamana yaymak daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla paylaşım içinde olacağınız zamanlardasınız. Gün içinde yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi uyum içinde hissedebilirsiniz. İlerlemenizi sağlayacak akıcı temalar söz konusu.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevmediğiniz kişiler yada sevmediğiniz ortamlarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Birazcık metanetli olmanız bu ortamdan karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde ve yakın dostluklarınızda son derece keyifli paylaşımlar, görüşmeler ve yeni tanışmalar yaşayabileceğiniz, gün içinde sevdiklerinizle küçük geziler ve sosyal ortamlarda yer alabileceğiniz pozitif bir etki hakim olacak.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aile hayatınızda kendinizi mutlu ve güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olmasına karşın, iş alanlarınızdaki mücadelelerin aile hayatınızdaki huzurunuzu bozması söz konusu olabilir.