Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Kendinizi yenilemek istiyorsunuz veya şimdiye kadar yaptığınızın dışında bambaşka konular ve ortamlar size çekici geliyor fakat sorumluluklarınız yüzünden isteklerinizi gerçekleştirmeniz pek kolay olmayabilir. Ancak bugün duygularınız yükseliyor ve hiçbir şey yapamasanız bile saçlarınızı kestirebilirsiniz veya alışveriş yapabilirsiniz. Bu arada bütçenizi aşan harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Bu arada kaçamak aşklar sizi heyecanlandırabilir. Sportif faaliyetler ve çevre gezileri sizi rahatlatacak.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bazı ufak tefek konulara takılabilir ve bugün ilgilenmeyi planladığınız konulara konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Küçük şeyler zihninizi dağıtıyorlarsa önce onlarla ilgilenin ve rahatlamış şekilde programınıza devam edin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İleride detaylandırılacak bir plan için genel bir çerçeve belirlemeye çalışsanız da, sürekli olasılık üretip daha kesinleşmemiş detaylara takılabilirsiniz. Büyük resme odaklanmaya özen gösterin.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay bilinçaltınızdaki sorunların yeniden ortaya çıkmasına neden olacak. Takıntılarınız kurtulmak istiyorsanız, eskimiş problemleri kökünden halletmeye çalışmalı ve geçmişle ilginizi kesmelisiniz. Size katkısı olacak kişileri yerinde tespit ederken, çalışmalarınıza sıkı bir disiplin getiriyorsunuz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz. Ancak, yeteneklerinizi küçümsemeyin.

Doğru planlarla belli bir hedefe en estetik şekilde ilerleme şansınız aşikar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni planlar içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Koyduğunuz hedefler için mücadele edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla kullanacağınız bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gerginliği ve duygusallığı aynı anda yaşayacak kadar belirsizlikler yaşıyorsunuz. Hiç bir şeye odaklanamayıp olduğunuz yerde sayıyorsunuz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kariyeriniz ve iş hayatınız açısından önemli görüşmeler yapabilir, aile büyükleriniz, patronlarınız ve kurumlardan destek görebilir, finansal anlamda sizi rahatlatan para girişleri yaşayabilir ve ilişkilerinizde kıskançlık ile geçmişten gelen konuşmalarla karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak. Sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalı ve fırsatları değerlendirmelisiniz.