Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

11.09.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Nedeni anlaşılamayan rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Veya daha önce ortaya çıkmış nedensiz rahatsızlıklar başladığı gibi aniden bitebilir. Ani değişikler ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğruluğunu araştırın ve hemen karar vermeyen. Duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik karşınıza hoş fırsatlar çıkacak ve sürpriz teklifler ile karşılaşacaksınız.

Koç burcunun bugün genel durumu

Kişisel konforunuzu artıracağına inandığınız uygulamalara yönelebilirsiniz. Mekanlarınızdan kişisel görünümünüze kadar birçok değişikliğe gidebileceğiniz bugün içerisinde harcamalarınız da doğal olarak artabilir. Biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Diğer taraftan, rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir. Çalışmalarınıza, öz disiplininizi kaybetmeden devam etmeniz gerekecektir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Mevcut gelişmeleri dikkatle takip etmeli, doğru sonuçlar çıkartabilmek için haber, bilgi veya işaretleri görmezden gelmemelisiniz.

Gözünüze çarpan olaylar veya bilgi ve haberler uzun vadeli planlarınızı etkileyebilir ya da ileride yapmanız gereken şeyleri programlamanıza yardım edebilir. Yardım veya destek beklediğiniz kişilere zaman tanımalı ve sabır göstermelisiniz. Herkes sizin kadar hızlı olmayabilir. Aşk hayatınız sürprizlere ve romantik planlara açık. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı veya yönlendirici konuşmalar yapan kişiler, yalanlar ve sırlar, özellikle üzerinde uzlaşılması gereken konularda ve pazarlıklar esnasında bizi zorlayabilir. Uzlaşmaya yanaşmayan kişiler veya uzlaşmak zor olabilir. Fikir çatışmalarına girmemek en iyisi. Ancak, Aslan burcundaki Ay’ın olumlu açıları, hoş ve beklenmedik gelişmeleri de gündemimize taşıyabilir. Sürprizler söz konusu olabilir. Farklı şeyler deneyebilir veya alışılmadık uğraş ve aktiviteler içerisine girebiliriz. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde keyif aldığınız işlerle uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. Hobileriniz için harcamalar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda çalışma hayatınızdaki koşullar yoğunluk kazanacaktır. Sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizde engeller keyfinizi kaçırabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Duygusal davranarak çabuk kararlar veriyorsunuz. Karşı cins size biraz ilgisiz davranabilir. Gönül kırgınlığı yaşayabilirsiniz. PARA: İş yaşamınızda zorluklarla karşılaşarak pes etmeyin ama kendinizi güven altında hissedeceğiniz işleri seçin. Hem yük alıp hem yakınmanız doğru değil. Yarına umutla bakın. SAĞLIK: İşime dört elle sarılacağım diyerek kendinizi yoğun bir tempo içine soktuğunuz için baş ağrılarınızı kontrol altına alamıyorsunuz.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, partnerinizle vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Sanata dayalı işlerinizde rahat tavırlarınızla başarı sizin olacak. Hayatınıza yön verirken birçok alandan faydalanacaksınız.