Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

12.08.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün duygunuz değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Ancak daha yapıcı ve olumlu davranacaksınız. İsteklerinizi söz yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız, daha başarılı olabilirsiniz. Çünkü sözleriniz yanlış anlaşılabilir ve tartışmalar ortaya çıkabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Erkek arkadaşlarınız ve akrabalarınız sizi destekleyecek. Moralinizi yükseltin ve olayların gelişmesini bekleyin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Ortamlarınızda daha rahat etmenizi sağlayacak uygulamalarla ilgilenmek günün başlıca konuları arasına girebilir. Yeni eşyalar alma fikrine kapılıp alışverişe çıkarsanız, bütçenizi tamamen göz ardı etmeyin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün rutin çalışmalara yönelebilirsiniz. Yine de, programa dahil olmayan bazı faaliyetlerle ilgilenmeniz de istenebilir. Yoğun bir tempoda çalışabilirsiniz ancak bu görevlerinizi de hızlı ve en iyi şekilde yerine getirmenizi sağlayacaktır.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki bir yıl boyunca, sağlık, hijyen, günlük rutin işleriniz ve iş alanlarınız şanslı alanlarınız.

Yeni çalışma arkadaşları, yeni görevler, yeni işler, yeni meslektaşlar ya da çalışanlar gündeme gelebilir ya da yaptığınız işlerde yöntem değişikliğine gidebilir ve işlerinizde verimi arttırabilirsiniz. Ýstenilen çalışma koşulları oluşabilir veya verimli çalışma arkadaşlarına kavuşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün burç değiştirerek Başak burcuna geçen ve önümüzdeki bir yıl boyunca bu burçta kalacak olan bereket, bolluk ve şans gezegeni Jüpiter başta Başak burçları olmak üzere tüm burçları farklı alanlarda koruma altına alacak veya şanslar dağıtacak. Başak burçları son 12 yılın en şanslı dönemine adım atıyorlar. Bu konunun detaylarını Pazar yazımda geniş şekilde ele almıştım. Bugün genel hatlarıyla burç yorumlarında tekrar okuyabilirsiniz. Bugün itibariyle ise, öğle saatleri biraz gergin görünüyor, uzaşmacı olmaya çalışmakta veya belli belirsiz bir stres hissedilirse geçici olduğunu bilmekte fayda var. Aile ve ülke başlıklı konular mücadele alanlarımız olabilir. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilişkiler sizi yorabilir. Sorumlu olduğunuz konulardan feragat etmek isteyebilirsiniz. Bitirmediğiniz işlerinizin sonuçlanmasını bekleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle ilişkiniz gün içinde önem kazanabilir. Üzerinde uğraştığınız işler bürokratik engellere takılabilir. Sakin kalmakta fayda var. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hem zihinsel hemde bedensel anlamda yorgunluklarınız iyice arttı. Yakınlarınızla ilgilendiğiniz gibi biraz da kendinize vakit ayırmalısınız.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeni işlere, tekliflere, sizi yukarıya taşıyacak fırsatlara 1 yıl boyunca daha fazla açık olacaksınız. İşinizdeki gelişmeleri iyi kullanmalısınız. Sağlığınızda da güzel gelişmeler olabilir.