Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Kafanız karışık olsa da duygularınız bugün yüksek olacak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki kişileri de değiştirmek isteyebilirsiniz fakat güçlü ve etkileyici kişileri fazla zorlamasanız iyi olacak. Kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Şimdilik olayları akışına bırakın ve stratejinizi bir kez daha gözden geçirin. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca beklenmedik misafirleriniz de olabilir.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bugün, birçok konunun derinlerine inebilir, her şeyi en ince detayına kadar irdeleyebilirsiniz. Ancak; bunu yaparken karamsar yaklaşımlardan kaçının. Gördüklerinizin iyi yanlarını irdeleyin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, bir takım düşünceleriniz olabilir ve sorunlu konuları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Ortak kullanılan kaynaklar, konuşmak isteyeceğiniz ana konu olabilir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Başlattığınız işleri bitirmek konunda aceleci tavırlarınız var. Bugün, iyi niyetli ve yapıcı davranışlar içindesiniz ve başlattığınız işleri tamamlamak istiyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarıyla başarınızı daha da güçlendirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında ilginç fikirlerinizle ön plana çıkacaksınız. Bugün, duygularınızı pasife edin.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, takınacağınız tavır, hareketlerinizden daha fazla önem taşıyor. Dolayısıyla, hangi alanda ilerlemek veya ilişkiler kurmak sizin için önemliyse, seçimlerinizi buna göre yapmalısınız.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün alışveriş yapmak ve güzel şeylerle ilgilenmek için uygun koşullar var. Aynı zamanda elinizdekiler daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşadığınız olaylarda sessiz kalmamanız, gereken bir gün. Haklı olduğunuzu ifade edin çekinmeden. Sessiz kalırsanız, herşey herkes üstünüze gelebilir.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, basın, yayın, medya ve yurtdışı bağlantılı işlerden daha fazla destek görme imkanınız varken, seyahatler edebilir, yeni eğitimlere başlayabilir, kişisel gelişim ve astrolojiden daha fazla yararlanabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde büyük ve önemli bir dönüşüm enerjisi yaşayacağınız için, devam eden ilişkilerinizde her zamankinden daha sakin, sabırlı ve kaderinize güvenerek hareket etmelisiniz. Gökyüzünde etkin olan görünümler finansal durumunuzda ani dalgalanmalara, kadın erkek ilişkilerinde agresif davranışlara sebebiyet verebilir. Ne var ki Dolunay anı yaralarınızı sarabileceğinizi, ilişkilerinizi iyileştirebileceğinizi ve Rx Merkür ile birlikte, geçmişten bugüne dek varolan sorunları giderebileceğinizi de işaret etmekte. Ancak iyimserliğinizi ve umutlarınızı koruyarak, pozitif bir ruh halinde başarabileceğiniz bu etki, eğer kriz yönetimini iyi yaparsanız size sonraki günlerde ödül olarak geri dönecek.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim alanlarınızda Merkür’ün düzelmesiyle beraber büyük rahatlamalar yaşamaya başlıyorsunuz. İletişime dayalı işlerinizde yenilikler için daha rahat ortamlar içine gireceksiniz.