Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

18.06.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve geçmiş günleri hatırlayacaksınız. Çeşitli davetlere gidebilir, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Açık havada dolaşmak, alışveriş yapmak, mağaza gezmek ve değişik organizasyonlar ile ilgilenmekten keyif alacaksınız. Dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilir, geçmiş günleri konuşarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Akşama doğru sabırsız bir gerilim hissedebilirsiniz fakat eğlenceli organizasyonlara katılacaksınız ve böylece geriliminiz dağılacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Duygularınız ikinci plana kayabilirler. Dikkatinizi para konularına yoğunlaştırıp mantığınızı öne çıkartarak bazı planlamalar yapabilirsiniz. Ani dürtüleri engelleyebilirseniz, çok doğru hamleler yapabilirsiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İş hayatındaki ani gelişmeler sonucunda kişisel gelirinizle ilgili olumlu gelişmeler veya düzelmeler gündeme gelebilir. Azalan giderler, ertelenmiş projelerin de finansman kolaylıkları ile tekrar gündeme gelmesini sağlayabilir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yeni gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. İşinizi şansa bırakmama konusunda kararlısınız. Size karşı çıkanları saygılı biçimde ikna etmeniz mümkün. Kararlı davranmanız gereken konularda farklı bir yol izleyecek, beklenen risklerden uzak kalmayı başaracaksınız. İyi niyetinizi aşan durumlara karşı tedbirli olmalısınız.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ufak tefek rahatsız edici olayı görmezden gelmeli ve uzun vadeli düşünmelisiniz. Bazı kişileri köşeye sıkıştırmanın ya da bazı olayları zorlamanın yarardan çok zararı olabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konuların hassasiyet oluşturacağı bir gündesiniz. Gün içinde babanızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara yön vermek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda çaba sarf etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Akşam saatlerinde sanatsal aktivitelerde bulunmak için planlar yapabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzularınız olabilir ancak harekete geçme konusunda sabırlı olmanız gerekiyor. Şimdi sırası değil.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren beklediğiniz haberleri alabilir, başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir ve iletişim yeteneklerinizle topluluklarda, iş görüşmelerinde öne çıkabilirsiniz. Sosyalliğinizin arttığı bugün, keyifli organizasyonlarda yer alarak yeni insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizde etkili iletişim kurarak mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne ailevi konu ve olaylara odaklı olarak başlayacaksınız. Hayatınızdaki değişimlerin davranışlarınıza yansıması söz konusu olabilir. İş hayatınızda size dayatılan konulara biraz daha esnek bakmalısınız.