Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

20.08.2015 tarihli Koç burcu yorumu

Bugün sürprizler ve ani değişiklikler meydana gelebilir. Bulunduğunuz ortamda şaşırtıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve dikkatinizi farklı konulara yöneltebilirsiniz. Ayrıca siz de tarzınız ve davranışlarınız ile çevrenizi şaşırtabilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bulunduğunuz ortamı ve ilgilendiğiniz konuları değiştirebilirsiniz veya çevrenizi değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınız ile haberleşebilir ve onların ziyaretine gidebilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

İnsanları bu dönem içerisinde fazla idealize etmeyin. Kendinizi çok kudretli görebilirsiniz ve bu nedenle de her zamankinden daha girişken olabilirsiniz. Diğer insanların hızınıza yetişemeyebileceklerini unutmayın.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, maddi konulara öncelik verebilirsiniz. Maddi niteliği olan görüşmeler veya toplantılarla ilgili planlar hazırlamanız, tekliflerde bulunmanız, pazarlık yapmanız mümkündür.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan problemlerin ruhsal anlamda sizi baskı altında tuttuğunu hissediyorsunuz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aniden ortaya çıkan veya aniden olaylara müdahil olan kişiler sürpriz öneri, davet ve tekliflerde de bulunabilirler. Bu eğilimlere olumlu yaklaşabilir durumda olmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar geç öğle saatlerine kadar gerilimler veya aksilikler yaşanma olasılığı olsa bile, sevgi temalı ya da her tür ikili ilişkilerde yeni bir şans yakalanabilecek, ilişkilerde ani hoşluklara, ani karşılaşmalara veya ilk görüşte aşk türünde olaylara açık(uzun süreli olmasa bile) ya da geçmiş paylaşımlarımız olan kişilerle bir araya gelebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Venüs Uranüs arasında meydana gelen olumlu görünüm, aynı zamanda estetik veya yaratıcılık gerektiren iş, proje veya konularda da daha olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz günlerde olduğumuzu gösteriyor. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Gün içinde yeni deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. Atacağınız kararsız adımlar sizi zor duruma düşürebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak sizi keyifli kılacaktır. Akşam için sevdiklerinizle keyifli programlar yapabilirsiniz. Gün içinde harcamalarınıza özen gösterin.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinize kuruntulu, ince eleyip sık dokuyan kişi olarak kendinizi göstermeyin. Size hayranlık duyan iş arkadaşlarınız bugün sizin planlarınızı öğrenme gayreti içinde olacaklar.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlarda yer alabilir, güzellik ve bakımınıza yönelik işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aşırı yemek yemekten uzak durmanız gereken bugün, aile ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde abartılı duygular ve davranışlarla karşılaşabileceğiniz için, enerjinizi dengelemeli ve tutarlı davranışlar sergilemeyi tercih etmelisiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sıradışı bir gün sizleri bekliyor. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde de esnekliğiniz tam olacak. Sıkıntılı sorunları aşabilirsiniz. İletişime girdiğiniz insanlar size şans getirebilirler.