Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.01.22 tarihli Koç burcu yorumu

Çok büyük beklentileriniz olabilir. Bütçenizi aşan yatırımlar veya yapabileceklerinizden daha büyük işlere talip olabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve ilginç çözümler ile karşılaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ani değişiklikler olabilir ve sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Boş vaktinizi dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla sakin bir ortamda bulunabilir, arkadaşlarınızla eğlence faaliyetlerine katılabilir veya hobilerinizle uğraşabilirsiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konular veya iş ilişkilerindeki gelişmelerin gündeme gelmesine hazırlanın. İletişimlerinizin yumuşak bir havada devam etmesine özen gösterin. Şartları tartışırken, insanların fikirlerine hoşgörülü yaklaşın.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda harekete geçmek çok cazip gibi görünse de, araştırmalarınızı yapmadan harekete geçmemelisiniz. Geçmişte size faydası dokunmuş kişilere yardımcı olabilir veya borcunuz olan grup veya topluluklara maddi manevi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Katılımcı kişiliğiniz gelecekte size faydası olabilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün öğlene kadar işlerinizde konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Gündeminizi bilemediğiniz konular oluşturabilir. Kendi duygusal sınırlarınızı öğreneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı yargılayıcı bir tutum içinde olmaktan kaçının. Ruhsal gelişiminiz için çaba göstereceğiniz zamanlar var.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün geri giden Merkür'le Venüs etkileşim içindeler. Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok daha başarılı olduğunuzu bildiğiniz için, çevrenizin dikkatini çekeceğiniz işlerin planları rahatça yapabileceğiniz bir gün. Mantık ve akılcılığınızı doğru alanlarda kullanabileceksiniz. Kazançlarınız konusunda oldukça iddialısınız.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün içinizde tam olarak adını koyamadığınız bir huzursuzluk ola cak. Sizi bu halden çıkarmaya çalışan, konuşup kafanızı dağıtmaya uğraşanlara tepki göstermeyin. Amaçları alıştıkları canlı halinizi tekrar ortaya çıkarabilmek.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır