Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.02.15 tarihli Koç burcu yorumu

İç dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanacaksınız ve gizli bazı iletişimleriniz olabilir. Olaylara dayanma gücünüz yüksek ve sabretmeyi biliyorsunuz. Kendinizi anlatmakta zorlanacaksınız ve çevrenizdeki insanlarda sizi anlayamamaktan yakınabilirler. Yeni girişimler için uygun bir günde olmayacaksınız.

Aşk:

Oldukça yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak bu duygularınızı daha çok kendinize saklamak eğiliminde olacaksınız. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Daha çok kendi isteklerinizi kabul ettirmeye çalışacaksınız ve bu konuda ısrarcı davranacaksınız. Sevdiğiniz insanla birlikte alacağınız kararların sonuçları genel olarak verimli olacaktır.

İş:

Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Başarılı olma isteğinizde genel bir artış olacaktır ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konulara yönlendireceksiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.

Para:

Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz ve bu konulardaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle finansal anlamda sağlıklı kararlar alabileceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün kendinizi bir çok açıdan güçlü hissedeceksiniz ancak çevrenizdeki insanlara karşı baskıcı tutumlarınızı sizin için zarar verici olabilir.


Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İsteklerinizin gerçekleşebileceği veya amaçlarınıza ulaşabileceği zamanlardasınız. Ancak, bu konunun hangi yollarla veya nasıl gerçekleşeceğine ilişkin detaylar sürekli değişkenlik gösteriyor. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hafta sonu olmasına karşın artan işler ve tamamlanması gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Biraz daha sabırlı davranmalısınız.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. Bugün sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalı, bazı şeyleri kendinize saklamalısınız.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Dışa yansıttığınız sert, hırslı ve kontrolcü tavırların aksine içinizdeki sakin ve huzur veren tarafınızı ön plana çıkarın bugün. İçinde bulunduğunuz ortama uyum sağlamak sayesinde çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır