Koç burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

2015.02.19 tarihli Koç burcu yorumu

Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bu gerilimlerin sizin için motive edici bir yönü de olacaktır ve isteklerinize ulaşmak için sabırsızlanacaksınız. Üzerinize alacağınız sorumluluklar artacaktır ve bu durum strese girmenize yol açabilir. Gelişmelere karşı esnek yaklaşımlar göstermeniz ve çevrenizdeki insanlara hoşgörülü davranmanız sizin için olumlu sonuçlar getirici nitelikte olacaktır.

Aşk:

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal açıdan kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebilirsiniz ve küçük sorunlar gözünüzde büyütebilirsiniz. Bazı duygularınız tüm yaşamınızı etkileyebilir ve sizin olaylara yeterince konsantre olmanıza engel olabilir. Duygularınızla düşüncelerinizi dengelemeyi başarabilirseniz küçük bazı sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz.

İş:

İş yaşamınızda üzerinize aldığınız sorumlulukların artacağı ve kendinizi bu anlamda baskı altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz.Sizi sıkacak detaylarla uğraşabilirsiniz ve günlük programınızda olmayan işler gündeme gelebilir. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde bir artış olacaktır. Yeni bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.

Para:

Uzun vadede size kazanç getirecek bazı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlar gündeme gelebilir ancak bunları çözmeniz sizin için zor olmayacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz.


Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İsteyip istemediğinizden tam olarak emin olmasanız da ilginizi çeken bazı teklif, davet veya öneriler söz konusu olabilir. Ancak önerileri getiren kişilerin, sizin takip edeceğiniz veya tercih edeceğiniz yol, yöntem veya seçenekleri uygulamayacaklarını gözünüzden kaçırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu gece Çarşamba gününü Perşembe ye bağlayan saatlerde (01.30) civarında Kova burcunda oldukça ilginç bir yeniay oluşuyor. Yeniay’ın oluşumundan hemen sonra burç değiştirerek Balık’a geçmesi ve Güneş’in de Kova’dan çıkıp Balık’taki seyrine başlayacak olması, bu sefer ki yeniayı ilginç kılıyor ve etkilerini de biraz azaltıyor. Dolayısıyla, yeniayı yarın değil bugün ele almak istedim. Bugün kararsızlıklarımız artabilir, belirsizlikler veya dalgınlıklar söz konusu olabilir. Bazı başlangıçlar yapmak istememize rağmen adım atmakta zorlanabiliriz. Günlük anlamda ve genelde gündem değişiyor. Zihinsel aktiviteler ve alışverişler yerini 30 gün için duygusallığa bırakabilir. …

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz yerlere gitmek size iyi gelecektir. Uğraştığınız işlerde çözülme sonlanma yaşayabilirsiniz. İşlerinizde destek aldığınız kişilere yönlenmek isteyebilirsiniz fakat gün boyu kararsız tutumunuz işlerinizin de ilerlemesini engelleyecektir.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel koşullarınızda gözle görülür bir hareketlenme ortaya çıkıyor. Düşüncelerinizdeki yaratıcılık, her anlamda sizi ön plana çıkaracak ve gizli yönlerinizi de ortaya koyacaksınız.. Beklenmeyen şartların gelişmesiyle, bir çok olanağın size sunulması sizi şaşırtabilir. Zevkler için para harcayacaksınız.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ortamlar, arkadaşlıklar, özel durumlar ve de tatlı kalabalıklar sizi kendine çekecek. Genel olarak iyimserliğiniz üzerinizde. Ancak bu durumun yapılması gereken plan ve programlarınızı engellemesine izin vermeyin.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır